Antakya Ottoman Palace

Antakya Ottoman Palace

Tam bir medeniyetler beşiği olan bu şehir gezilmeden Türkiye’nin tam tanınması imkansızdır. Ayrıca Antakya ya gittiğiniz de ondan ayrılmak istemeyeceğinizi garanti ederiz. Birçok farklı din ve mezhebin, farklı kültürün bir arada dostça yaşadığı Antakya gelenlerin gidemediği için medeniyetler şehri olmuştur. Başınızı çevirdiğiniz her yerinde bir tarih yatar Antakya’nın. Eski Antakya evleri, taş sokaklar, kiliseler, tarihi hanlar, hamamlar, mozaikler ile cennet bir köşe denilebilir bu şehir için. Ayrıca bu şehre geldiğinizde konaklama için tarihi ve mistik havası ile küçük bir Antakya sayılabilen Antakya Ottoman Palace Hotel konforunuz için tercihlerin en başında gelmesi gereken bir adrestir.

Antakya’ da Konaklama

Antakya’ya geldiğinizde antika konaklardan butik otele dönüşmüş yapılara aşık olabilirsiniz. Bu yapılardan şehirde çok fazla vardır. Taş duvarlar ahşap otantik eski yapı kapılar pencereler panjurlar kapı tokmaklarına dahi sempati duyabilirsiniz. Yukarıda bahsedilen Antakya Ottoman Palace biçimce bu butik otellere benzer fakat çok daha büyüğü ve moderni olduğunu söylemek daha doğru bir bilgi olur.

Üstelik tarihi mekanlara, kapalı çarşıya, kiliselere, camilere ve tarihi hanlara, hamamlara oldukça yakındır. Çoğu gezilesi görülesi yere yürüme mesafesinde olan bu otel lüks ve konforun şehirdeki ilk sırada gelecek olan isimlerindendir. Ayrıca birçok organizasyona ev sahipliği de yapan Antakya Ottoman Palace otantik havası ile kapısından avlusuna adım attığınızda sizi tesiri altına alacaktır ve ondan ayrılmak istemeyeceksiniz.

Antakya Ottoman Palace

Antakya Ottoman Palace

Kaplıca seçenekleri jakuzisi yeni dizaynı modernliğiyle giz dolduran tüm tatil yeri bakabileceğiniz sitelerde rastlayabileceğiniz internetten arattığınızda konfor, rahat ve şıklığın bir numaralı adresi olduğunu görebileceğiniz bir yerdir. Ayrıca konaklama süresi ve kaç kişilik bir rezervasyon yaptırmayı düşünüyorsanız ona göre güncel fiyat bilgisine de erişebileceğiniz bilgiler internette mevcuttur.

Her yastan insanın gönül rahatlığıyla tercih edebileceği bir yapıda olan şık rahat ve dolu dolu zaman geçirilebilmek için her şeyin ince ince düşünülmüş olduğu bir iç yapıya ve çalışma disiplinine sahip olan Ottoman Palace yeni konuklarını bekliyor.

Bu otelin adres ve konaklama için ulaşım ve iletişim bilgileri Alaattin Güngör Uydu Kent Sitesi 38. Ada Sok, 31030 Antakya/Hatay, 0 322 288 82 05 şeklindedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir