Vardar Palace Hotel

Dış cephesi bordürler, pandantifler ve selçuklu motifleri ile süslenmiş, dönemin Levanten mimari tarzında 1901 yılında yapılmış olup, 1989 ile 1991 yılı arasında aslına uygun kalınarak restore edilen İstanbul’un nadide yapılarından biri olan Vardar Palace Butik Otel olarak misafirlerine hizmet vermektedir.

Vardar Palace Otel özellikleri; toplam 40 oda 96 yatak kapatisesinde hizmet vermekte olup, oda özellikleri; banyo, fön makinası, tv (kablolu yayın), minibar, direkt telefon, klima bulunmaktadır.

Servis ve Hizmetler: Otel Vardar Palace’de; klima, merkezi ısıtma, internet, çamaşırhane, ütü, kuru temizleme, resepsiyonda kasa, 24 saat oda servisi, jeneratör, telefonla doktor, otopark bulunmaktadır.

Toplantı ve Seminerler: 40 kişilik tam donanımlı toplantı salonu bulunmaktadır.

Ulaşım: İstanbul Otel Vardar Palace konum: Atatürk Havaalanı 23 km İstanbul Convention and Exhibition fuar merkezi 1 km, şehir merkezindedir.

Yeme ve İçme: Vardar Palace Otel’de açık büfe kahvaltı, toplam 30 kişi kapatisesinde restorant, bulunmakta olup, içkilerinizi yaz günlerinde İstanbul manzarası eşliğinde otel terasında yudumlama şansına sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir