Kocaeli

The Ness Termal Otel

The Ness termal otel, Marmara Bölgesinin tek beş yıldızlı oteli olma özelliğinin yanı sıra Kocaeli Gölcük’te yer alan konumuyla da geniş tesis özellikleri ayrıcalığına sahiptir. Bu kapsamda; kapalı termal havuz, sauna, hamam ve toplantı merkezleriyle de pek çok ayrı konaklama özelliğine sahip olmaktadır. The Ness termal otel, fitness ve karma SPA merkezlerine de sahip olmakla… Devamını Oku »

Wellborn Luxury Hotel

Wellborn luxury hotel, Kocaeli Başiskele’de geniş kapsamda hizmet sunan SPA ve dinlenme merkezli sağlıklı bir ferahlama oteli olarak misafirlerine hizmet sunmaktadır. Toplamda 142 adet misafir odası bulunan otelde; SPA, sauna ve hamam gibi birden çok rahatlama olanağı mevcuttur. Deniz ve dağ manzarası ile gelen konuklarının manzara beklentilerini de büyük oranda karşılamakta olan otelde, sağlıklı yaşam… Devamını Oku »

Kerpe kaptan apart otel

Kaptan apart otel, Kocaeli’nin özellikle yaz aylarında hem yakın ilçelerden hem de komşu illerden yoğun ilgi gören yeri Kerpe’de misafirlerine kapılarını açmaktadır. Denize sıfır bir konumda bulunan tesisin toplamda 24 adet odası vardır. Deniz kenarında yer alan büyük restoranı, geniş bahçesi ile hizmet veren tesis bünyesindeki restoranda her sabah misafirlerin damak tadına uygun zengin bir… Devamını Oku »

Cebeci Yunus Pansiyon

İzmit Kandıra Cebeci Yunus Pansiyon Bakir kalan ender yerlerden biri olan Cebeci’de şirin bir aile işletmesi olan Yunus pansiyonun odalarında wc-duş (sıcak su), tv, buzdolabı, mutfak, balkon, çocuk odası bulunmakta ve ayrıca tüm işlerinizi aksatmadan Laptop’unuzla yapabileceğiniz adsl hizmetini sizlere sunmaktadır. İstanbul’a iki saat uzaklıkta olup İzmit Kandıra Kefken istikameti izlenerek Cebeci’ye ulaşım sağladıktan sonra… Devamını Oku »