The Ness Termal Otel

The Ness Termal Otel

The Ness termal otel, Marmara Bölgesinin tek beş yıldızlı oteli olma özelliğinin yanı sıra Kocaeli Gölcük’te yer alan konumuyla da geniş tesis özellikleri ayrıcalığına sahiptir.

Bu kapsamda; kapalı termal havuz, sauna, hamam ve toplantı merkezleriyle de pek çok ayrı konaklama özelliğine sahip olmaktadır.

The Ness termal otel, fitness ve karma SPA merkezlerine de sahip olmakla beraber, ailece konforlu ve sağlıklı dinlenme beklentilerini rahatlıkla karşılamaktadır.

Ayrıca, toplantı ve davetler için uygun alanlarının yanı sıra; termal ve SPA merkezleriyle de doğal tedavi beklentilerini karşılamaktadır.

Bunlarla birlikte; beş bin metre karelik bir alana kurulmuş olan SPA ve Welness merkezleriyle de dinlendirici ve sağlıklı termal şifa kaynağı nitelikleri taşımaktadır.

The Ness Termal Otel Hangi Hastalıklara İyi Gelir?

Çocuk havuzu, SPA, Fin hamamı, Türk hamamı, kapalı ısıtmalı yüzme havuzu, solaryum, hidroterapi ve masaj odalarıyla birlikte geniş kapsamda bir rahatlama olanağına sahip olan otelde, pek çok hastalığın yardımcı desteği de alınabilmektedir.

Bu kapsamda; içme kürleri ve doğrudan sıcak suya girerek yararlanılabilecek sağlık ayrıcalıklarına sahip olmaktadır.

Termal suların iyi geldiği hastalıkları ise aşağıdaki gibi sıralayabilmek mümkündür:

 • Eklem hastalıkları,
 • Kireçlenme sorunları,
 • Stres,
 • Kas ağrıları sendromları,
 • Bel fıtığı,
 • Boyun ağrıları,
 • Sindirim hastalıkları
 • Romatizmal sorunlar,
 • Spor yaralanmalarından kaynaklanan sorunlar,
 • Cilt hastalıkları,
 • Yaşlılık belirtilerinde kür,
 • Sırt ve bel ağrıları gibi pek çok hastalığın yardımcı ve tamamlayıcı sağlık desteği alınabilmektedir.

The Ness Termal Otel Fiyatları

The Ness termal otel; konaklama, rahatlama ve dinlenme ayrıcalığı sağlayan geniş kapsamda özelliğe sahiptir. Bu bağlamda; otel fiyatları da sezon yoğunluklarına bağlı olarak farklılık taşıyabilmektedir.

Sezonun en yoğun olduğu dönemler termal su kaynakları bakımından sonbahar ve kış ayları olmasına rağmen, her sezon otelde konaklama olanağı sağlanmaktadır.

The Ness termal otel fiyatları hakkında anında bilgi sahibi olabilmek tüm konuklar için mümkündür. Bunun için, indirimli fiyat fırsatlarından yararlanabilmek ve uygun fiyat kampanyalarından yararlanabilmek için takip etmeniz önerilir.

Ayrıca, erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak anında fiyat indirimleri için de takip etmeyi ihmal etmemeniz önerilir.

Daha detaylı bilgi için aynı zamanda rezervasyon için : +90 262 225 20 01 notu telefon numarasını arayabilirsiniz.

Aynı zamanda resmi davet ve toplantılar için iletişim numarası dışında Fax : +90 262 341 3854 ile de gerekli belge ve evrak gidiş gelişi yapılabilir.

Açık adres olarak vermek gerekirse konforlu bir tatil için Yeniköy Merkez Mah. Mine Çiçeği Sk. No:1 Başiskele – KOCAELİ inde bulunan Termal Otel sizin için muazzam bir deneyim olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir