Beşiktaş

Dedeman Otel İstanbul

Dedeman Hotel istanbul’da konforu yaşayabilirsiniz. Dedeman Şile Otel özellikleri; 6 suit, 1 kral dairesi, 1 özürlü odası olmak üzere deniz ve dağ manzaralı olmak üzere toplam 167 oda 334 yatak kapatisesindedir. Klima (merkezi sistem), elektronik sistem kapı kilidi, direkt telefon, elektronik kasa, lcd ekran tv (kablolu, interaktif, uydu, pay tv yayınlı), internet bağlantısı, özel banyo,… Devamını Oku »

Hilton ParkSA Hotel

Boğaz manzaralı ve yeşil bir alan üzerinde 62,000 m2 lik bir alana kurulmuştur. İstanbul’un ünlü alışveriş ve eğlence bölgeleri Maçka, Nişantaşı ve Taksim’e, Lütfi Kırdar ve Hilton Convention & Exhibiton Centre’ın bulunduğu Kongre Vadisi’ne yakınlığı ile Hilton ParkSA, şehirde ideal bir konuma sahiptir. 15 suit oda, 51 executive odalı, 431 standart oda olmak üzere toplam… Devamını Oku »

Conrad İstanbul Bosphorus

Dünyanın 4 kıtasındaki Conrad Oteller zincirinin Türkiye’deki tek temsilcisi, İstanbul Conrad Otel kalitesi ile misafirlerine hizmet vermektedir. Conrad Otel özellikleri; 193 suit oda olmak üzere toplam 590 odadan oluşmakta olup, 1300 yatak kapasitesindedir. Conrad Otel oda özellikleri; banyo, duş, wc, fön makinası, direkt telefon, tv, (uydu ve kablolu yayın), klima, kalorifer, internet bağlantısı, minibar, buzdolabı… Devamını Oku »

Swissôtel The Bosphorus

Swiss The Bosphorus Otel İstanbul’un eşsiz boğaz manzarasını gören konumda bulunmaktadır. Swiss The Bosphorus; Boğaz manzaralı olan otel, 23 suit oda olmak üzere, toplam 474 odalıdır. Swiss The Bosphorus Otel oda özellikleri; sesli mesaj, direk telefon, müzik yayını, minibar, kasa, kablosuz internet, modem girişi, dn, scanner, çay/kahve makinası, printer, kopya makinası, uydu tv, ütü, ütü… Devamını Oku »

Four Seasons Hotel Istanbul At The Bosphorus

Geçmişte hapishane olarak düşünülmüş daha sonra 1918’de zamanın modern mimarı tarafından neo klasik sitilde tasarlanmış olup, İstanbul’un tarihi barındıran en güzel mekanı Sultanahmet’te kalite ve rahatlık atmosferinin doruğa çıktığı mimari bir sanat eseri olarak Four Seasons Otel hizmet vermektedir. 11 suit oda, 54 standart oda, toplam 65 oda bulunmakta Four Seasons Otel oda özellikleri: Banyo,… Devamını Oku »