Conrad İstanbul Bosphorus

Dünyanın 4 kıtasındaki Conrad Oteller zincirinin Türkiye’deki tek temsilcisi, İstanbul Conrad Otel kalitesi ile misafirlerine hizmet vermektedir.

Conrad Otel özellikleri; 193 suit oda olmak üzere toplam 590 odadan oluşmakta olup, 1300 yatak kapasitesindedir. Conrad Otel oda özellikleri; banyo, duş, wc, fön makinası, direkt telefon, tv, (uydu ve kablolu yayın), klima, kalorifer, internet bağlantısı, minibar, buzdolabı bulunmaktadır.

Servis ve Hizmetler: Conrad Otel’de; oda servisi, resepsiyon hizmetleri, kuru temizleme, alışveriş merkezi, jeneratör ve otopark hizmetlerini alabilirsiniz.

Spor ve Rekreasyon: İstanbul Conrad Otel’de; açık ve kapalı havuz, çocuk havuzu, spor salonu, aerobik, tenis kortu, yakınında golf, jakuzi, sinema, türk hamamı, sauna, masaj salonu olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Toplantı ve Seminerler: Conrad Otel’in toplam 1000 kişi kapatisesinde tam donanınmlı toplantı ve konferans salonu bulunmaktadır.

Ulaşım: İstanbul Otel Conrad konum olarak; şehir merkezinde, Atatürk Havaalanı 25 km mesafede Beşiktaş’ta bulunmaktadır.

Yeme ve İçme: Otel Conrad’da; oda kahvaltı, yarım pansiyon, tam pansiyon, kahvaltı salonu, kafeterya, amerikan bar, 1 alakart restoran, 1 açık büfe restoran, 1 açık restoran (250 kişilik), 1 kapalı restoran (150 kişilik), 1 balo salonu restoran (350 kişilik) Dünya mutfağı, Türk mutfağı, İtalyan mutfağı, Meksika mutfağı sunumları ile hizmetinizdedir.

Adresi: Cihannüma, Saray Cd No:5, 34353 Beşiktaş/İstanbul
Telefon: (0212) 310 25 25

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir