Beyoğlu

Konak Hotel

Konak Otel : 3 suit, 2 aile odası olmak üzere toplam 87 oda, 160 yatak kapatisesindedir. Konak Otel oda ; havalandırma, banyo, wc, duş, fön makinası, direkt telefon, kasa, mini bar, internet bağlantısı, tv (kablolu yayınlı) mevcutdur. Servis ve Hizmetler: Konak Otel’de merkezi havalandırma ve ısıtma, resepsiyonda kasa, 24 saat oda servisi, doktor, hemşire, bebek… Devamını Oku »

Pera Tulip Hotel

Pera Tulip Otel; her türlü konfora sahip odalarında iş gezisi ya da tatillerinizin toplantı ve ağırlama gereksinimlerini karşılayabileceksiniz. Asırlık binalar, camiler, kiliseler, sinagoglar, çan ve ezan seslerinin birbirine karıştığı Taksim-Pera 24 saatini canlı yaşayan kültür, alışveriş ve eğlence merkezidir. 84 toplam odasıyla, 180 toplam yatak, 50 superior oda, 2 özürlü odası, 12 sigara içilmeyen oda,… Devamını Oku »

Yenişehir Palas Hotel

Yenişehir Palas Otel, bulunduğu konum itibarı ile 4500 yıllık geçmişi olan, Pera’nın tarihi özelliklerini yansıtan aynı zamanda bu medeniyet mozaiğinin çerçevesinde bütün çağdaş unsurları beraberinde bulundurmaktadır. Yenişehir Palas Otelde;Toplam 171 oda, 304 yatak kapatisesinde, 69 delux oda, 4 bağlantılı oda, 2 engelli odası, 8 sigara içilmeyen oda, 102 standart odadan oluşmaktadır. Oda Özellikleri: Telefon, minibar,… Devamını Oku »

Grand Halic Hotel

Grand Haliç Otel havaalanına 15 km uzaklıkta olup İstanbul’un en önemli alışveriş , ticaret ve eğlence merkezlerinden Beyoğlu’na (Pera) 5 dakikalık , şehrin merkezi sayılan Taksim meydanına ise 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Grand Haliç Otel’de toplam 177 oda olup, 7 suit oda mevcutdur. Grand Haliç oda özellikleri; banyo, fön makinası, merkezi sistem (ısıtma ve soğutma),… Devamını Oku »

Marble Hotel

Toplam 89 oda, 153 yatak kapatisesinden oluşmaktadır. Marble Otel oda özellikleri; havalandırma, direkt telefon, tv (uydu yayınlı), mini bar, banyoda (wc, duşakabin, fön makinası, telefon) mevcuttur.

Etorno Hotel

Taksim Eterno Otel 3 suit oda olmak üzere toplam 65 oda, 138 yatak kapatisesinde hizmet vermektedir. Direkt telefon, banyo, saç kurutucu, jakuzi (suitlerde), minibar, internet bağlantısı, tv (kablolu ve uydu yayınlı), müzik yayını ve merkezi sistem (ısıtma, soğutma) mevcuttur. Servis ve Hizmetler: Eterno Otel’de merkezi sistem (klima ve ısıtma), tv salonu, internet, iş merkezi, kuru… Devamını Oku »

The Marmara Pera Hotel

İstanbul, Beyoglu semtinin tarihi Pera civarinda yer alan The Marmara Pera zarifligi ve sehrin gece yasaminin en gözde yerlerine kolay erisim ile Istanbul?un tarihi dokusu içinde son derece ideal bir konumda misafirlerine hizmet vermektedir. The Marmara Pera Otel;16 junior suit, 2 executive suit, presidential suit ve 2 club odası ile toplam 367 odadan oluşmaktadır. The… Devamını Oku »

Lamartine Hotel

Lamartine Otel İstanbul Tarihi yerlere ve eğlence mekanlarına bir kaç dakikalık uzaklıkta Beyoğlu, Taksim merkezinde hizmet vermektedir. Lamartine Otel’de; toplam 67 oda ile hizmet vermektedir. Lamartine Otel oda özellikleri; merkezi (ısıtma ve klima), banyoda (wc, duş, fön makinası, telefon), elekronik sistem kartlı kapı kilidi, duman dedektörü, mini bar, direkt telefon, tv (kablolu yayınlı) internet bağlantısı,… Devamını Oku »

Eresin Taxim Hotel

70 konforlu, modern odasi ve Taxim suiti ile iş adamlarına, gezilerinin yanısıra seminer ve konferans ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde her türlü imkana sahip olarak hizmet vermektedir. Eresin Taxim Hotel, İstanbul´un iş ve alişveriş merkezinde yer almasının yanında St. Irene, Dolmabahçe Sarayı, Atatürk Kültür Mekezi, Yıldız Sarayı, Ortaköy Camii, Güzel Sanatlar Müzesi gibi tarihi değerlere, Lütfi Kırdar… Devamını Oku »

Vardar Palace Hotel

Dış cephesi bordürler, pandantifler ve selçuklu motifleri ile süslenmiş, dönemin Levanten mimari tarzında 1901 yılında yapılmış olup, 1989 ile 1991 yılı arasında aslına uygun kalınarak restore edilen İstanbul’un nadide yapılarından biri olan Vardar Palace Butik Otel olarak misafirlerine hizmet vermektedir. Vardar Palace Otel özellikleri; toplam 40 oda 96 yatak kapatisesinde hizmet vermekte olup, oda özellikleri;… Devamını Oku »

Taksim Square Hotel

Taksim Meydanı’nda yer alan Taksim Square Hotel, kahvehaneleri, tarihi lokantaları, tiyatro ve mağazaları ile ünlü Pera – Beyoğlu’na, sanat sergilerinin, klasik Türk ve Avrupa müziğinin, opera ve bale gösterilerinin sunulduğu Atatürk Kültür Merkezi’ne yalnızca yürüme mesafesindedir. Toplam 87 oda olup, odaların 31 tanesi boğaz manzaralı, 56 taneside Taksim meydanı manzaralıdır. Taksim Square oda özellikleri; banyo,… Devamını Oku »

Elite World Prestige Hotel Taksim

2 suit Odası, 3 bağlantılı odası, engelli odası, olmak üzere toplam 102 odadan oluşmakta ve şehir manzarası vardır. Elite Otel oda özellikleri; direk telefon, müzik yayını, minibar, kasa, internet bağlantısı, uydu tv, merkezi klima, küvet-banyo, wc, saç kurutma makinası, banyoda telefon bulunmaktadır. Spor ve Rekreasyon: Elite “Health Club” ın sağlıklı olanaklarından yararlanabilirsiniz. Kapalı yüzme havuzu,… Devamını Oku »

Aygün Plaza Hotel

Tarih ve doğanın iç içe bulunduğu, Avrupa ile Asya arasında, farklı kültürlerin kavşak merkezi İstanbul Taksim’de Otel Aygün Plaza hizmet vermektedir. Aygün Plaza Otel:Toplam 79 Oda, 158 yataklı olup, 1 junior suiti, 1 engelli odası bulunmaktadır. Aygün Plaza Oda Özellikleri; manyetik sistem kartlı kapı kilitleri, direk telefon, Tv. (uydu yayınlı), internet bağlantısı, minibar, kasa, merkezi… Devamını Oku »

Golden Park Hotel

Golden Park Otel; iş dünyasının kalbinin attığı yer olan Taksim’de yer almaktadır. Kültür ve çevreye uygun bir şekilde dizayn edilmiştir. Golden Park Hotel sizle 83 konforlu ve iyi donanımlı odalarıyla en iyi hizmeti sunmaktadır. Şehir merkezinde bulunması otelde konaklayan misafirler için önemli avantajlar sağlamaktadır. Golden Park Otel’in 83 delux odası bulunmaktadır. Bütün odalarda lcd tv,… Devamını Oku »