The Marmara Pera Hotel

İstanbul, Beyoglu semtinin tarihi Pera civarinda yer alan The Marmara Pera zarifligi ve sehrin gece yasaminin en gözde yerlerine kolay erisim ile Istanbul?un tarihi dokusu içinde son derece ideal bir konumda misafirlerine hizmet vermektedir.

The Marmara Pera Otel;16 junior suit, 2 executive suit, presidential suit ve 2 club odası ile toplam 367 odadan oluşmaktadır. The Marmara Pera Oda Özellikleri; Banyo: wc, duş veya kuvet, fön makinesi, elektronik sistem kartlı oda kilidi, direkt telefon, sesli mesaj, internet bağlantısı, Tv, su ısıtıcısı, minibar ve oda özelliğine göre farklı detaylarda bulunmaktadır. Yiyecek ve İçecekler
Servis ve Hizmetler: İstanbul The Marmara Pera Otel’in; Oda servisi, kurutemizleme, çamaşır ve ütü servisi, iş merkezi, V.S.O.P bar’da (hoşşgeldiniz içkisi) ve daha pek çok servis hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Spor ve Rekreasyon: Spor ve aerobik salonu, aikido ve yoga olanaklarından The Marmara Pera’da faydalanabilirsiniz.

Toplantı ve Seminerler: The Marmara Pera’da farklı büyüklüklerde ve özel oturma ihtiyaçlarına göre kolaylıkla ayarlanabilen beş adet fonksiyon odası yer almaktadır. The Marmara Pera’nın fonksiyon odalarında priz, güvenli internet bağlantısı, klima kontrol üniteleri, telefon prizi, masa, defter ve İstanbul’un merkezinde düzenleyeceğiniz toplantı ya da etkinliğe en uygun atmosferin yaratılmasını sağlayan ayarlanabilir aydınlatma sistemleri bulunmaktadır.

Ulaşım: İstanbul Otel The Marmara Pera konum olarak; Taksim de bulunmaktadır. İcem Tour iyi konaklamalar diler:)

Yeme ve İçme: The Marmara Pera : Panorama restorant (Dünya mutfaklarından zengin sunumlar), Marmara Pera cafe, cafe bar, V.S.O.P bar ve değişik mekanlar ile hizmetinizdedir.

Adresi: Asmalı Mescit, Meşrutiyet Cd., 34430 Beyoğlu/İstanbul
Telefon: (0212) 334 03 00

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir