The Marmara Pera Hotel

İstanbul, Beyoglu semtinin tarihi Pera civarinda yer alan The Marmara Pera zarifligi ve sehrin gece yasaminin en gözde yerlerine kolay erisim ile Istanbul?un tarihi dokusu içinde son derece ideal bir konumda misafirlerine hizmet vermektedir. The Marmara Pera Otel;16 junior suit, 2 executive suit, presidential suit ve 2 club odası ile toplam 367 odadan oluşmaktadır. The… Devamını Oku »

Avşa Adası Otelleri

AVŞA ADASI EN İYİ OTEL; Queen Otel Avşa Bungalow Butik Otel Ciner Otel Avşa Avşa Okyanus Apart Otel Altinkum Tatil Konaklari Menekşe Motel Bahar Otel Aqua Resort Beyazsaray Oteli Afissia Garden Hotel Yaren Otel Manyas Motel Majesty Zozan Otel Nehir Deluxe Hotel Avşa Konak Hotel Hotel Avşa Avşa Zeus Otel Avşa The Park Otel Yakamoz… Devamını Oku »

Bey Marmara Oteli

İstanbul’da huzurlu bir ortamda konaklamayı arzu eden, aynı zamanda günümüzün modern hizmet ve servis imkanlarıyla eksiksiz olarak yararlanmayı isteyenler için ideal bir ortam. Otelde 48 standart suit oda, 4 grand suit ve 6 aile odası olmak üzere toplam 58 odadan ibaret olup, tüm odalarda lcd televizyon, minibar, telefon, kasa, saç kurutma makinası, merkezi havalandırma ve… Devamını Oku »