Bey Marmara Oteli

İstanbul’da huzurlu bir ortamda konaklamayı arzu eden, aynı zamanda günümüzün modern hizmet ve servis imkanlarıyla eksiksiz olarak yararlanmayı isteyenler için ideal bir ortam.

Otelde 48 standart suit oda, 4 grand suit ve 6 aile odası olmak üzere toplam 58 odadan ibaret olup, tüm odalarda lcd televizyon, minibar, telefon, kasa, saç kurutma makinası, merkezi havalandırma ve ısıtma sistemi, ankstre mutfak, duşlu jakuzi bulunmaktadır.


Servis ve Hizmetler: Otel Bey Marmara’da 24 saat oda servisi, tüm odalarda kablosuz internet bağlantısı vardır. Faks ve fotokopi hizmetleri mevcuttur. Ayrıca otelimizde güvenlikli otopark hizmetleri bulunmaktadır.

Toplantı ve Seminerler: Otelde toplantı, seminer, kongre ve özel davetlerinizi deneyimli kadroyla gerçeklestirebilirsiniz. Ayrıca Otel dışından da giriş yapılabilen salonu son teknolojiyle donatılmış ekipman ve alt yapısı ile sizlerin hizmetindedir.

Ulaşım: Şehir merkezine (Taksim) 41 km Beylikdüzü Tüyap 2 km, Yeşilköy CNR Fuar Merkezine 15 km, Lütfü Kırdar Kongre Merkezi 40 km mesafededir.

Yeme ve İçme: Akşam üzeri sohbetleri ve davetlilerinizi karşılarken kahvenizi yudumlayabileceğiniz vazgeçilmez bir mekan. Havuzbaşı restauranta her türlü organizasyonda siz ve dostların leziz yemeklerinizi yiyip içeceklerinizi yudumlarken havuzun huzurlu ortamında büyüleneceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir