Vicenza Hotel

Otelde 83 standar, 1 suit, oda ve 1 engelli odası bulunmaktadır. Lobbyde engelli tuvaleti ve her katta 4 adet sigara içilmeyen oda mevcuttur. Odalar deniz ve şehir manzaralıdır.

Odalarda,banyo, wc, duş, fön makinası, banyoda ve odada direkt telefon, kasa, mini bar, tv (uydu yayınlı) ve klima bulunmaktadır. Ayrıca iş amaçlı konaklamak isteyen misafirler için toplam 5 kişilik yatak kapasiteli 60 m lik odada hem toplantınızı yapabileceğiniz hem de konaklayabileceğiniz iki ayrı bölüm bulunmaktadır. Bu özel tasarlanmış odalarda buhar banyosu da bulunmaktadır.

Servis ve Hizmetler: Merkezi klima, merkezi ısıtma, tv salonu, internet, çamaşırhane, kuru temizleme, resepsiyonda kasa, market, hediyelik eşya, kuyumcu, 24 saat oda servisi, jeneratör, doktor yada hemşire, ücretsiz otopark, sağlık odası, alışveriş merkezi hizmetlerini alabilirsiniz.

Toplantı ve Seminerler: 1 toplantı salonu mevcut olup özellikleri; tepegöz , beyaz tahta, slayt projektör, flipchart, barkovizyon, ses sistemi, mikrofon, video player, dvd player, televizyon, faks olanakları bulunur.

Ulaşım: Atatürk Havaalanına 15 km uzaklıkta olup, Şehzade başı bölgesinde yer almaktadır.

Yeme ve İçme: Vicenza Otel de150 kişilik italyan ve dünya mutvağı hizmeti veren “Venezira Restaurant” ve 200 kişilik kapasitesiyle “Verona Roof Restaurant” ile müşterilerine muhteşem tatlar sunmaktadır.

Adresi: Kemal Paşa, Fevziye Cd. No:3, 34314 Fatih/İstanbul
Telefon: (0212) 520 17 01

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir