Güneş Hotel

Güneş Otel toplam 130 oda, 260 yatak kapasiteli, 5 suit oda ve şehir manzarası bulunmaktadır.

Güneş Otel özellikleri: Telefon, müzik yayını, minibar, kasa, televizyon, tv (kablo ve uydu yayınlı), merkezi klima, küvet-banyo, saç kurutma makinası bulunmaktadır.

Servis ve Hizmetler: Güneş Otel’de; resepsiyon hizmetleri, 24 saat oda servisi, merkezi klima ve ısıtma, bahçe, tv salonu, çamaşırhane, kuru temizleme, resepsiyonda kasa, 24 saat oda servisi, sekreterlik hizmetleri, jeneratör, telefonla doktor, bebek bakıcısı, otopark hizmetlerini alabilirsiniz.

Spor ve Rekreasyon: Otel Güneş’te; sauna, masaj, güzellik ve sağlık merkezi, jimnastik, masa tenisi, spor salonu olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Toplantı ve Seminerler: Güneş Otel B6 toplantı salonu ve ziyafet salonuyla her türlü toplantı ve konferanslarınızda sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Toplantı salonu 6. katta 259 m²dir. Seperatörlerle ikiye ayırma özelliğine sahiptir.1.bölüm 147 m² 2.bölüm 112m² dir.

Ulaşım: Atatürk Havaalanı 10 km, kapalı çarşı 15 km, Dolmabahçe Sarayı’na 15 km, Topkapı Sarayı 16 km mesafededir.

Yeme ve İçme: Toplam 140 kişi kapasitesinde Stadium Pub restorant (açık büfe servis), 120 kişilik Venüs restorant (Dünya ve Türk mutfağından zengin sunumlar), kokteyl ve alkollü içeceğiniz 50 kişi kapasitesinde Yıldız bar ile Güneş Otel hizmetinizdedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir