Kızılcahamam

Ab-i Hayat Termal Hotel

Ab-ı Hayat Thermal Otel Ankara’da Kızılcahamam da bulunmaktadır.Otelin müşterilerine sunduğu birçok hizmet vardır.Örneğin, bay ve bayanlar için ayrı kapalı ve açık termal havuz,çamur banyoları,solaryum,bayanlar için güzellik ve bakım salonu,bay ve bayan kuaförü,özel banyolar,yine bay ve bayanlar için jimnastik salonları,masaj salonları gibi hizmetler müşterilere sunulmaktadır. Tüm bunların yanında otelde müşteriler için çamaşır yıkama, kurulama, ve ütü… Devamını Oku »

Kızılcahamam Kaplıcaları

Kızılcahamam Kaplıcası Ankara’nın kuzeyinde yer alan Kızılcahamam ilçesi , termal kaynaklar açısından Türkiye’nin en zengin bölgelerinden birisidir. Romalılar ve Selçuklular döneminde de işletildiği bilinen Büyük ve Küçük Kaplıca çok ünlüdür. Daha çok Haziran-Ekim ayları arasında ziyaretçi akınına uğrayan kaplıcalarda modern konaklama tesisleride mevcuttur. Suları romatizma , siyatik , lumbago ve kadın hastalıklarına iyi gelen bu… Devamını Oku »

Çam Hotel Thermal Resort & Spa Convention Center

Kızılcahamam kaplıcalarından gelen termal su ve çamurdan en etkin biçimde yararlanabileceğiniz Çam Termal Resort & Spa Convention Center ’da; jakuzi, sauna, hamam, tuz odası, şok havuzu, kapalı termal havuz ve masaj olanaklarıyla dinlenip yenilenme fırsatı yakalayabilirsiniz. Tesiste ayrıca fitness merkezi de hizmet veriyor. Geniş ve konforlu odalarında misafirlerini ağırlayan tesis; geniş katılımlı kongre, seminer ve… Devamını Oku »

Patalya Thermal Resort Hotel

Yüzme havuzları, kür havuzları, sauna, fitness center, jakuzi, türk hamamı ve fin hamamından ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Patalya Thermal Resort Kızılcahamam Soğuksu Milli Parkı içinde çam ormanlarıyla kaplı dağlar arasında, dört mevsim doğa ile baş başa kalacağınız eşsiz bir tatil cennetidir. Patalya Thermal Resort, termal sudan faydalanılarak sağlığına kavuşmak isteyenlere, doğa düşkünlerine, tatilcilere, özel günlerini farklı… Devamını Oku »