Nevşehir

Yunak Evleri Otel

Genel Özellikler: Tarihin gizemli atmosferini evinizin konforunu ve rahatlığını bulabileceğiniz bir ortamı sizlere sunan Yunak Evleri Oteli 7 Suit, 3 Deluxe, 20 standart olmak üzere 30 Odası ile Mağara Otel olarak hizmet vermektedir. Oda Görünümleri: Ürgüp Otel Yunak Evleri Oda detayları: her bir odası ayrı ve özen gösterilerek dekore edilmiş odalarda, Duş, Wc, Saç Kurutucu,… Devamını Oku »

Ürgüp Evi Cave Hotel

Genel Özellikler: Ürgüp Evi Otel 13 Toplam Odalı, 24 Toplam Yatak kapasiteli, 2 Suit Odalı, 10 Standart oda, 1 mağara Evi ve Tarih manzarası vardır. Oda Görünümleri: Otelin Oda Detayları, Direk telefon, balkon, çay/kahve makinesi, kuvet-banyo, wc, saç kurutma makinası, suitlerde jakuzi olarak dizayn edilmiştir.

Göreme House Hotel

Genel Özellikler: Göreme House Otel 14 Toplam Odalı, 30 Toplam yatak kapasiteli otelin 1 kral Dairesi, 2 Balayı Odası, 1 Suit Odalı, 2 Çocuk Suiti, 1 bağlantılı Odalı, 2 executive Odalı, 6 Standart Odalı, 1 apart oda. Tarih manzarası vardır. Oda Görünümleri: Oda Özellikleri, direk telefon, minibar, internet bağlantısı, çay/kahve makinesi, televizyon, digiturk, duş, kuvet-banyo,… Devamını Oku »

Asos Termal Deluxe Otel

Nevşehir- Kozaklı: Asos Thermal Deluxe Hotel’de 199 family suit oda, 30 standart oda, 2 özürlü odası, 23 guen suit oda, 1 king suit oda olmak üzere 1200 yatak kapasitelidir. Otelin tüm odalarında uydu yayınlı Lcd tv, telefon, merkezi klima, kalorifer, minibar, balkon (standart odalar hariç), wc, jakuzi, saç kurutma makinası, emanet kasası mevcut olup bütün… Devamını Oku »

Termalya Termal Hotel

Nevşehir Kozaklı Kaplıcalar mevkiinde yer alan Termalya Termal Hotel, şifalı suları ve güler yüzlü personelleri ile sizlere yarım pansiyon konseptinde hizmet vermektedir.Bay ve Bayan ayrı açık ve kapalı havuzları, kaydıraklı havuzu ve çocuk havuzunda keyifli vakit geçirebilirsiniz. Toplam 137 adet odası bulunan Termalya Termal Hotelin tüm odalarında termal su imkanı bulunmaktadır. Ayrıca tesiste hizmetinize sunulan… Devamını Oku »

Ukabeyn Otel

Ukabeyn Cappadocia Lodge Hotel 6 toplam odalı, 15 toplam yatak, 3 kaya odalı, 2 standart odalı, 1 apart odası olan otelin Dağ, tarih manzarası vardır. Ukabeyn Cappadocia Lodge Otel oda özellikleri, duş, wc, telefon, televizyon Apart odasında ise mutfak malzemesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, utü olarak dizayn edilmiştir. Servis ve Hizmetler: Otel Ukabeyn Cappadocia Lodge… Devamını Oku »

Merit Inn Hotel

Nevşehir’in büyüleyici doğal güzelliklerinin yer aldığı Ürgüp’te Kayseri yolu üzerinde bulunan bu tesis 116 odalı olup restaurant ve barı ile birçok yabancı misafirlerin beğenisini kazanmaktadır.Nevşehir Havaalanına 20 km ., Kayseri’ye 70 km . uzaklıktadır. Geniş yeşil bir bahçe içinde 5 konaklama binası, müstakil restaurant binası, lobby ve resepsiyondan ibarettir.Odalarda TV, minibar, direk telefon, saç kurutma… Devamını Oku »

Ciner Hotel

Genel Özellikler: Ciner Otel 42 Standart ve suit odaları bulunan otelin 100 toplam yatak kapasitesindedir. Servis ve Hizmetler: Ciner Otelin servisleri, 1 açık yüzme havuzu ve çocuk bölümü, 24 saat oda servisi, resepsiyonda kasa mevcuttur. Spor ve Rekreasyon: Ciner Otelin ; Açık havuz, çocuk havuzu, masa tenisi, bilardo. Toplantı ve Seminerler: Ciner Otelin tam donanımlı… Devamını Oku »

Göreme Kaya Otel Kapadokya

Genel Özellikler: Göreme Kaya Otel 33 toplam odalı, 52 toplam yatak kapasitesi olup, 1 kral dairesi, 1 balayı odası, 3 suit odalı, 2 bağlantılı oda, 6 sigara içilmeyen Oda, 21 Standart oda ve Bahçe manzarası vardır. Oda Görünümleri: Otel, direk telefon, muzik yayını, minibar, televizyon, uydu tv, buzdolabı, küvet-banyo, wc, bide, saç kurutma makinası, banyoda… Devamını Oku »

Kral Otel

Genel Özellikler: Kral Otel Otel 32 Toplam Odalı, 70 Toplam yatak, 2 suit Odalı, 28 Standart Odalı, 2 apart oda. Bahçe, tarih manzarası vardır. Oda Görünümleri: Otelin oda özellikleri, direk telefon, müzik yayını, minibar, uydu tv, buzdolabı, duş, wc, saç kurutma makinası, banyoda telefon olarak dizayn edilmiştir.

Akuzun Hotel

Genel Özellikler: Akuzun Otel; Persler dönemine kadar uzayan eski bir isme sahip olan Kapadokya’da 1989 yılında Kapadokya’nın doğal taşı ile inşa edilmiştir. Ürgüp’ün eski evleri arasında bulunan otel geniş bahçesi ile dikkat çekmektedir. Peri bacaları, yeraltı şehirleri, Kapadokya kiliseleri ve evleri ile dünyanın eşsiz bir doğal güzelliğine sahiptir. Oda Görünümleri: Otelin 33 odası ve 85… Devamını Oku »

Yıltok Hotel

Oda Görünümleri: Otel Yıltok 179 Oda, 6 suit Oda ve 364 toplam yatak kapasiteli otelin tüm odalarında, telefon, direkt telefon, özel banyo, müzik, uydu tv, mini bar, saç kurutma makinası, balkon, merkezi ısıtma olarak dizayn edilmiştir. Servis ve Hizmetler: Yıltok Otel bahçe, doktor, tam oda servisi, market, açıkhava parkı, disko, havalandırma, merkezi ısıtma, tv salonu,… Devamını Oku »

Antik Cave House Ürgüp

Genel Özellikler: Antik Cave House Ürgüp’ün Mağaralar Mahallesinde yer alıp, Kızılçukur ve Peribacası manzaralı tesiste 3 suit olmak üzere toplam 7 odası bulunmaktadır. Oda Görünümleri: Takalı Oda, Şömüneli Oda, Hamamlı Oda, Kemerli Oda, İkiz Oda 1, İkiz Oda 2, Konak Odası mevcut olup; Tüm odalarda; bilgisayar sistemleri, sıcak su hizmeti verilmektedir. İsterseniz hem tatilinizi hem… Devamını Oku »

Kotaş Irmak Otel

Genel Özellikler: Otel Kotaş Irmak 128 Toplam Oda, 256 Toplam yatak, 1 özurlü odası, 32 sigara içilmeyen Oda, 95 Standart odaya sahiptir. Oda Görünümleri: Kotaş Irmak Otelin oda detayları, direk telefon, müzik yayını, minibar, kasa, uydu tv, bazı Odalıda klima, küvet-banyo, wc, saç kurutma makinası, banyoda telefon olarak dizayn edilmiştir. Servis ve Hizmetler: Kotaş Irmak… Devamını Oku »