Merit Inn Hotel

Nevşehir’in büyüleyici doğal güzelliklerinin yer aldığı Ürgüp’te Kayseri yolu üzerinde bulunan bu tesis 116 odalı olup restaurant ve barı ile birçok yabancı misafirlerin beğenisini kazanmaktadır.Nevşehir Havaalanına 20 km ., Kayseri’ye 70 km . uzaklıktadır. Geniş yeşil bir bahçe içinde 5 konaklama binası, müstakil restaurant binası, lobby ve resepsiyondan ibarettir.Odalarda TV, minibar, direk telefon, saç kurutma ve küvetli banyo gibi hizmetleri sunmaktadır.

Oda Görünümleri: Otel Merit Inn 1 kral dairesi, 9 suit, 116 oda ve toplamda 250 yatak kapasitesi olan otelin oda özellikleri, direkt telefon, duş ve wc, saç kurutma makinası, banyo, merkezi ısıtma, tv, müzik yayını, minibar ve balkon olarak dizayn edilmiştir.

Servis ve Hizmetler: Merit Inn Otel tv odası, disko, bilardo, masa tenisi, jogging, resepsiyonda emanet kasası, ınternet, jeneratör, çamaşır ve ütü servisi, açık otopark olarak sıralanmaktadır.

Ulaşım: Merit Inn Otel konum olarak şehir merkezine yakın olup, Kayseri havaalanı 70 km, mesafede yer almaktadır.

Yeme ve İçme: Otel Merit Inn 300 kişilik kahvaltı salonu, 300 kişilik kapalı restorantında yemeklerinizi yiyebilir, disco bar, snack bar, lobi bar’ında günün yorgunluğunu atıp dinlenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir