Akuzun Hotel

Genel Özellikler: Akuzun Otel; Persler dönemine kadar uzayan eski bir isme sahip olan Kapadokya’da 1989 yılında Kapadokya’nın doğal taşı ile inşa edilmiştir. Ürgüp’ün eski evleri arasında bulunan otel geniş bahçesi ile dikkat çekmektedir. Peri bacaları, yeraltı şehirleri, Kapadokya kiliseleri ve evleri ile dünyanın eşsiz bir doğal güzelliğine sahiptir.

Oda Görünümleri: Otelin 33 odası ve 85 yatak kapasitesi bulunmaktadır. Tüm odalarda; Özel duş, tuvalet, merkezi ısıtma, telefon ve tv, saç kurutma makinesi mevcuttur. Ayrıca küvet ve televizyonlu 4 aile odası bulunmaktadır.


Spor ve Rekreasyon: Peri bacalarını, eski evleri, yer altı şehirlerini, kiliseleri gezebilir, balon uçuşlarıyla şarap bağlarını görebilir, at turları yapabilir ve bu muhteşem doğanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Ulaşım: Şehir merkezine 100 metre uzaklıkta olup, Kayseri Havaalanından 60 km uzakta yer almaktadır.

Yeme ve İçme: Türk mutfağının en güzel çeşitlerini Cappadocia Akuzun Otel’in restoranında bulabilirsiniz. Ayrıca bahçe, çatı terası, loby barında keyifli saatler geçirebilirsiniz. Soğuk akşamlarda ise restoranda şömine hizmetinizde olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir