Antik Cave House Ürgüp

Genel Özellikler: Antik Cave House Ürgüp’ün Mağaralar Mahallesinde yer alıp, Kızılçukur ve Peribacası manzaralı tesiste 3 suit olmak üzere toplam 7 odası bulunmaktadır.

Oda Görünümleri: Takalı Oda, Şömüneli Oda, Hamamlı Oda, Kemerli Oda, İkiz Oda 1, İkiz Oda 2, Konak Odası mevcut olup; Tüm odalarda; bilgisayar sistemleri, sıcak su hizmeti verilmektedir. İsterseniz hem tatilinizi hem de işinizi sakin bir ortamda gün batımı manzarası ile birlikte eviniz olan Antik Cave House de gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca odalarda Kettele ve bitki çayı her zaman mevcuttur. Otelin bütün dekorasyonunda kullanılan malzemeler el işlemesi olup, 2 odası jakuzili, 2 odası küvetli, 3 odası duşa kabinli, bir odasında ise hem Türk Hamamı hem de küvet bulunmaktadır. Her odanın kendisine ait banyo ve tuvaleti bulunmaktadır.

Servis ve Hizmetler: İnternet, Tv, Fax, Telefon mevcut olup, otelde Türk gecesi düzenlenmektedir.

Ulaşım: Esbelli Mahallesi Ürgüp’de yer almaktadır.

Yeme ve İçme: Antik Cave House Otel’de; Türk ve Dünya mutfaklarının en seçkin menülerini bulabileceğiniz gibi Otantik görünümlü döşenmiş olan, oldukça geniş, şömineli kahvaltı salonunda açık büfe hizmeti sunulmaktadır.

Adresi: Esbelli Mahallesi, Dolay-2 Sk. No:14, 50400 Ürgüp/Nevşehir
Telefon: (0384) 341 44 28

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir