Antik Hotel

1984 senesinde, Otel için yapılan temel kazılar esnasında yerin 12 mt. altında 1500 senelik Bizans ve Romalılardan kalma bir sarnıcın kalıntılarının bulunmasından sonra ana yapıya sadık kalınarak restorasyon ile Antik Otel, orijinal yapısı korunmuş olup, sarnıç üzerine yapılandırılarak hizmet vermeye başlamıştır. Antik Otel Özellikleri: Toplam 96 Oda, 200 yatak kapatisesinde olup, 1 balayı suiti, 4 suit oda, 1 engelli odası, 90 standart odadan oluşmaktadır.

Antik Otel’in tüm odalarında; Direk telefon, müzik yayını, minibar, kasa, internet bağlantısı, tv. (uydu yayınlı), merkezi klima, küvet-banyo, wc, saç kurutma makinası, banyoda müzik, banyoda telefon mevcuttur.

Servis ve Hizmetler: Antik Merkezi klima ve ısıtma, Tv Salonu, otel genel alanlarında internet kullanımı, çamaşırhane, ütü, kuru temizleme, resepsiyonda kasa, hediyelik eşya, 24 saat oda servisi, jeneratör, telefonla doktor, bebek bakıcısı, otopark mevcuttur.

Spor ve Rekreasyon: Antik Otel’de Disko ve gece klübü bulunmaktadır.Ayrıca Marmarion Bar’da geceyarısına kadar dünya müzikleri dinleyerek , İstanbul’un yıldızlı gökyüzünün tadını çıkartabilirsiniz.

Toplantı ve Seminerler: Antik Otel Roma İmparatorluğu döneminden kalan antik sarnıç 600 kişi kapasitesi ile sergi , kokteyl , düğün , yemek ve özel davetler için dekore edildi .Ayrıca FORUM TAURI:120 Kişi kapasiteli toplantı salonu, Mese: 40 Kişi kapasiteli toplantı salonu. Business Room : İnternet bağlantısı ,bilgisayar , fax,yazıcı ,telefon, Teknik ekipman olarak; Tepegöz, Ses sistemi, Mikrofon , Slayt makinesi , Perde,TV gibi imkanları sizlere sunmakta ve Marmarion Restaurant aynı zamanda toplantı ve özel davetlere de ev sahipliği yapmaktadır.Kokteyl 300 kişi,Banket 200 kişi, Restaurant Alanı 200m 2+ 60m 2 Bar,Yükseklik 2,85 m özelliklerine sahiptir.

Yeme ve İçme: Antik Otel’de Toplam 250 kişi kapatisesinde Marmarion restorant bar (Osmanlı mutfağı, Türk mutfağı, Fransız mutfağı, italyan mutfağı, vejeteryen mutfağı.) ve Roma döneminden kalan tarihi sarnıç bölüm Toplam 600 kişi kapasitesinde olup, kokteyl, yemek, özel davetler ile düğün gibi organizasyonlarınız için Antik Cisterna tasarlandı.

Adresi: Beyazıt, Mimar Kemalettin Mahallesi, Sekbanbaşı Sk. No:6, 34130 Fatih/İstanbul
Telefon: (0212) 638 58 58

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir