Villa Suite Hotel

İstanbul’da Sanatsal ve kültürel faliyetler ile eğlencenin merkezi olan, Taksim’de Villa Suite Otel hizmet vermektedir.

Villa Suite Otel; toplam 112 oda, 237 yatak kapatiseli olup, 1 kral dairesi, 6 junior suit ile hizmetinizdedir. Villa Suite oda özellikleri; banyo: wc, küvet, duş, fön makinası, klima, tv, telefon, minibar bulunmaktadır.

Servis ve Hizmetler: Villa Suite Otel’de; 24 saat oda servisi, merkezi (klima ve ısıtma), çamaşırhane, kuru temizleme, resepsiyonda kasa ve jeneratör hizmetlerini alabilirsiniz.

Toplantı ve Seminerler: Otel Villa Suite’de toplam 250 kişi kapatisesinde 3 toplantı salonu bulunmakta olup özelikleri; tepegöz, flipchart, aydınlatma ve ses sistemi, mikrofon, sinevizyon, beyaz perde, kablosuz internet olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Ulaşım: İstanbul Otel Villa Suite konum olarak; Atatürk havalimanına 20 km mesafede, Sıraselviler Cad. Taksim’de bulunmaktadır. İcem Tour iyi konaklamalar diler:)

Yeme ve İçme: Villa Suite Otel’in : Villa restorant ve teras restorant (a lacarte ve açık büfe Türk mutfağı sunumlar), Villa cafe ve kokteyl ve alkollü içeceklerinizi içebileceğiniz Villa bar ile hizmetinizdedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir