Villa Paradise Kayaköy

Villa Paradise, 2019 yılı yapımı çok özel bir villamızdır. Çok kaliteli ve özenle döşenmiş olan evimiz 6 kişi kapasitelidir. 3 yatak odasının tamamının içerisinde banyosu yer almaktadır. Üst kattaki ana yatak odası çok geniş olup bu oda içerisinde yuvarlak yatak, TV ve odaya ait jakuzisi bulunmaktadır. Son derece büyük müstakil yüzme havuzu dışarıya karşı tam korunaklıdır yani muhafazakar aileler ve balayı çiftleri için çok idealdir. Villamızın havuzunun bir kısmı çocuk havuzu olarak ayrılmıştır ayrıca havuz içerisinde de jakuzi yer almaktadır.

Çok geniş, yemyeşil bahçeye sahip olan evimizin fotoğraflarında perdeleri gözükmemektedir. Bu perdeler kapatıldığında mahremiyet üst seviyeye çıkmaktadır. Villamızın hemen yan tarafında ise bostanı bulunmaktadır. Misafirlerimiz, organik yetişen mevsim sebze ve meyvelerinden faydalanabilmektedir. Çok özel bir tatil için doğru adres olan Villa Paradise’i tüm misafirlerimize öneririz.

Not: Minimum kiralama sürelerinin altındaki tüm rezervasyonlarda ek 200,-TL temizlik ücreti talep edilmektedir.

Not 1: Villamızda 2 adet park bebek yatağı bulunmaktadır.

Not 2: Kapasite aşımı durumunda, en fazla 8 kişi olacak şekilde 2 – 10 yaş arası çocuklar için gecelik ek 50,-TL, 10 yaş ve üzeri tüm misafirler için ek 150,-TL ücret talep edilmektedir.

Not 3: Villamızda ücretsiz kullanabileceğiniz 4 adet bisiklet bulunmaktadır. Bunlardan 3 tanesi yetişkinler için 1 tanesi ise çocuklar içindir.

Genel not : Doğa içerisinde konuma sahip olan villalarımızın tamamı böcek ve haşereler için düzenli olarak temizlenmekte ve ilaçlanmaktadır. Doğa içerisinde konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara nazaran böcek vb. çıkma ihtimali daha yüksektir. Bu not, bu evle ilgili değil doğa içerisinde konuma sahip olan tüm evlerin bilgilerinde yazılmaktadır.

Yaz ayları dışında yörelerde yeni villa inşaatları olabilmektedir. Bu sebepten etrafta gürültü olması muhtemeldir. Bu not, bu eve özgü değildir, kışın faal olan tüm evlerde bulunmaktadır.

İletişim
Adresi: Keçiler Mahallesi No:49/1A, 48300 Fethiye/Muğla
Telefon numarası: 0538 013 18 08

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir