Asos Termal Deluxe Otel

Nevşehir- Kozaklı: Asos Thermal Deluxe Hotel’de 199 family suit oda, 30 standart oda, 2 özürlü odası, 23 guen suit oda, 1 king suit oda olmak üzere 1200 yatak kapasitelidir. Otelin tüm odalarında uydu yayınlı Lcd tv, telefon, merkezi klima, kalorifer, minibar, balkon (standart odalar hariç), wc, jakuzi, saç kurutma makinası, emanet kasası mevcut olup bütün odalar halı zeminlidir.

Asos Thermal Delux Otelde; bay ve bayan ayrı olmak üzere; türk hamamı sauna, fin hamamı, 6 adet vip aile banyoları, fitnes center, 95 m uzunluğunda kadınlar için kapalı sipiral ve halı kaydıraklı agua park, 120 m uzunluğunda erkekler için spiral ve halı kaydıraklı agua park, 200 kişilk sinema ve tiyatro salonu, 100 kişilik televizyon salonu, 200 kişilik anfi tiyatro, bilardo, masa topu, tenis, masa tenisi, internet cafe, air hockey, oyun salonu, voleybol gibi etkinliklere katılabilirsiniz. Ayrıca çocuklar için; 2 adet kapalı çocuk yüzme havuzu, oyun parkları ve su kaydırakları, büyükler için 2500 m bay havuzu kompleksinde; 1 adet açık erkek yüzme havuzu, 1 adet kpalı erkek yüzme havuzu, 1 adet kapalı erkek termal havuzu, 2500m bayan havuzu kompleksinde; 1 adet kapalı bayan yüzme havuzu, 1 adet bayan kapalı termal havuzu ile sizlerin hizmetine sunulmuştur.

Şirket toplantıları ve konferanslarınız için düzenlenmiş tam donanumlı 1250 kişi kapasiteli konferans salonu, 1000 kişi kapasiteli banket salonu, 100 kişilik toplantı salonu ve 25 kişilik oval masa ile sizlere hizmet sunmaktadır. Ayrıca 500 kişilik sigara içilen ve 500 kişilik sigara içilmeyen restourant, 80 kişilik alacarte resteurant, romantik bar, 2 adet loby bar, 3 adet vitamin bar ile tüm misafirlerine en güzel tatları sunmaktadır.

Kozaklı Termal Suyunun Özellikleri: Kozaklı termal(thermal) suyunda radon gazı bulunmaktadır. Radon gazı sayesinde suda bulunan mineraller vücut tarafından hızla emilmektedir. Termal su özellikle romatizmal tedaviler, kas ve iskelet ağrıları, ameliyat sonrası hücre gelişimi ve cilt hastalıkları için idealdir.

Adresi: Kaplıcalar Mevkii, 50600 Kozaklı/Nevşehir
Telefon: (0384) 471 25 65

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir