Grand Ipek Palas Termal Otel

Genel Özellikler: Çam Ormanları ve Kapalı Dağ yamacına kurulmuş olan Grand İpek Palas Termal Otel misafirlerine modern ortamlarda 3 yıldız hizmetini profosyonelce sunar.. Grand İpek Palas Termal Otel Özellikleri; Toplam 94 Oda, 200 yatak kapatisesindedir.

Oda Görünümleri: Grand İpek Palas Termal Oda Özellikleri; Halı kaplı zemin, Tv. (uydu yayınlı), telefon, mini-bar, banyo, saç kurutma makinesi, balkon mevcuttur..

Servis ve Hizmetler: Grand İpek Palas Termal Otel de Resepsiyonda kasa, Oda servisi, internet, kurutemizleme, market, güvenlik ve otopark hizmet olanakları bulunur..

Spor ve Rekreasyon: Otel Grand İpek Palas Termal’in 4 adet mermer sıcak su havuzları, termal hamamları, sauna, jakuzi,elektrikli masaj yatağı, jimnastik salonu, aquapark, çocuk oyun alanı olanakları bulunur..

Toplantı ve Seminerler: Konya Grand İpek Palas Termal Otel de donanımı mevcut 150 kişi kapatisesinde toplantı salonu bulunmaktadır..

Ulaşım: Konya Otel Grand İpek Palas Termal konum; Kaplıca mah. kaplıca civarı, Ilgın..

Yeme ve İçme: Ana restorant; Açık Büfe zengin menü sunumları ile kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri (200 kişi kap.), vitamin bar, lobi bar, garden bar, pastane, çay bahçesi ve kafeterya nargile salonu ile Grand İpek Palas Termal Otel misafirlerinin hizmetindedir..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir