Kotaş Irmak Otel

Genel Özellikler: Otel Kotaş Irmak 128 Toplam Oda, 256 Toplam yatak, 1 özurlü odası, 32 sigara içilmeyen Oda, 95 Standart odaya sahiptir.

Oda Görünümleri: Kotaş Irmak Otelin oda detayları, direk telefon, müzik yayını, minibar, kasa, uydu tv, bazı Odalıda klima, küvet-banyo, wc, saç kurutma makinası, banyoda telefon olarak dizayn edilmiştir.

Servis ve Hizmetler: Kotaş Irmak Otel klima ile ısıtma, merkezi ısıtma, bahçe, tv salonu, internet, business merkez, çamaşırhane, ütü, kuru temizleme, resepsiyonda kasa, market, hediyelik eşya, 24 saat oda Servisi, jeneratör, telefonla doktor, ücretsiz otopark, evcil hayvan kabul edilir, Jogging olarak sıralanmıştır.

Toplantı ve Seminerler: Kotaş Irmak Otelin semineri ve konferanslar için hazırlanmış Tam Donanımlı 2 toplantı salonu (190 max. kapasite). mevcut olup içerisinde tepegöz, projeksiyon perdesi, beyaz tahta, Slayt projektör, projeksiyon, ses sistemi, mikrofon, video player, DVD player, televizyon, faks, klima, ışık sistemi, en büyük salon kapasitesi 150 mevcuttur.

Ulaşım: Kotaş Irmak Otel konum olarak Nehir kıyısında, Kayseri Hava Alanı 90 km mesafede yer almaktadır.

Yeme ve İçme: Otel Kotaş Irmak oda kahvaltı, yarım pansiyon, tam pansiyon, pastane, lobi bar. 1 alakart restoran, 1 kapalı restoran (275 Kişilik) Vejeteryen mutfağı, türk ve dünya mutfaklarının zengin yemek çeşitlerini bulabilirsiniz.

Adresi: – Nevşehir
Telefon: –

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir