Baykara Hotel

Konya Baykara Otel’de odada kahvaltı, yarım pansiyon, tam pansiyon, kahvaltı salonu, lobi bar. 1 alakart restoran 60 Kişilik, 1 açık büfe restorant 200 Kişilik, 350 Kişilik açik restaurantı olup Türk mutfağı ve Dünya mutfağının kusursuz servisi ile müşterilerine unutulmaz anlar sunmaktadır.

Servis ve Hizmetler: Baykara Otel’in merkezi klima, merkezi ısıtma, Tv salonu, oyun odası, çamaşırhane, kuru temizleme, resepsiyonda kasa, 24 saat oda servisi, jeneratör, ücretsiz otopark, kapali otopark gibi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Toplantı ve Seminerler: Baykara Otel’de senineri ve konferanslar için hazırlanmış tam donanımlı 1 adet toplantı salonunda tepegöz, perde, beyaz tahta, slayt projektör, flipchart, projeksiyon, ses sistemi, mikrofon ışık sistemi, video player, dvd player, televizyon, Faks, klima mevcutur. En büyük salonu kapasitesi 90 kişiliktir.

Ulaşım: Baykara Otel şehir merkezinde, Kapadokya 250 km, Konya hava alanına 15 km mesafade yer almaktadır.

Yeme ve İçme: Konya Baykara Otel’de odada kahvaltı, yarım pansiyon, tam pansiyon, kahvaltı salonu, lobi bar. 1 alakart restoran 60 Kişilik, 1 açık büfe restorant 200 Kişilik, 350 Kişilik açik restaurantı olup Türk mutfağı ve Dünya mutfağının kusursuz servisi ile müşterilerine unutulmaz anlar sunmaktadır.

Adresi: Şemsitebrizi Mahallesi, İstanbul Cd. No:133, 42030 Karatay/Konya
Telefon: (0332) 353 60 30

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir