Dündar Otel

Genel Özellikler: Otel Dündar Konya 108 oda, 210 yatak kapasiteli, 6 suit odası olan Otelin odaları ise şehir manzaralıdır.

Oda Görünümleri: Bütün odalarında, direk telefon, müzik yayını, minibar, internet baglantısı, kablolu tv, klima, küvet ve banyo, wc, saç kurutma makinası, merkezi ısıtma olarak dizayn edilmiştir.

Servis ve Hizmetler: Dündar Otel’in Tv salonu, oyun odası, kuaför salonu, çamaşırhane, ütü, kuru temizleme, resepsiyonda kasa, market, hediyelik eşya, 24 saat oda servisi, jeneratör, ücretsiz otopark Türk hamamı, sauna, masaj, fitness merkezinden gibi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Toplantı ve Seminerler: Dündar Otel’de senineri ve konferanslar için hazırlanmış tam donanımlı 200 kişilik 1adet toplantı salonunda tepegöz, perde, beyaz tahta, slayt projektör, flipchart, projeksiyon, ses sistemi, mikrofon ışık sistemi, video player, dvd player, televizyon, Faks, klima mevcutur.

Ulaşım: Dündar Otel konum Olarak, şehir merkezinde olup Konya hava alanına 15 km mesafade yer almaktadır.

Yeme ve İçme: Konya Dündar Otel’de yarım pansiyon ve tam pansiyon konaklama imkanı olup, odada kahvaltı, kahvaltı salanu, snack bar, lobi bar, vitamin bar, 650 kişilik kapalı restaurantı, 400 kişilik balo salonu restaurantı olup Türk mutfağı, Dünya mutfağı, Osmanlı mutfağının kusursuz servisi ile müşterilerine unutulmaz anlar sunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir