Sokullu Paşa Hotel

1512 ile 1560 yılları arasında yaşamış Osmanlı’nın önemli vezirlerinden olan, Sokullu Paşa için yaptırılan yapı, 16. yüzyıl sitilinde Osmanlı evi görünümüne sadık kalınarak restore edilmiş ve modern bir Butik Otel olarak hizmet vermektedir.

Toplam 37 oda, 70 yatak kapatisesindedir. Sokullu Paşa Otel Oda Özellikleri: Osmanlı sitilinde dekore edilmiş odaların tamamı yerden ısıtmalı olup, bazılarında klima bulunmakta. telefon, muzik yayını, minibar, Tv. ( kablolu yayın), banyoda (wc, duş, fön makinası) mevcuttur.

Servis ve Hizmetler: Otel Sokullu Paşa’da; Merkezi ısıtma, bahçe, Tv salonu, kuru temizleme, resepsiyonda kasa, 24 saat oda servisi ve jeneratör hizmet olanakları bulunur..

Spor ve Rekreasyon: Sokullu Paşa Otel’de; Türk hamamı olanağından faydalanabilirsiniz..

Ulaşım: İstanbul Otel Sokullu Paşa Konum: Atatürk Hava Alanı 18 km. mesafededir.. Adres: Küçük Ayasofya Mah. Şehit Mehmet Paşa Sk. No:5/7 Sultanahmet..İcem Tour iyi konaklamalar diler:)

Yeme ve İçme: Sokullu Paşa Otel’de Çeşmeli bahçe restaurant, şadırvanlı salon ve lobby bar ile nostaljik bir ortamın keyfini çıkarabilirsiniz..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir