Aygün Plaza Hotel

Tarih ve doğanın iç içe bulunduğu, Avrupa ile Asya arasında, farklı kültürlerin kavşak merkezi İstanbul Taksim’de Otel Aygün Plaza hizmet vermektedir.Aygün Plaza Otel:Toplam 79 Oda, 158 yataklı olup, 1 junior suiti, 1 engelli odası bulunmaktadır. Aygün Plaza Oda Özellikleri; manyetik sistem kartlı kapı kilitleri, direk telefon, Tv. (uydu yayınlı), internet bağlantısı, minibar, kasa, merkezi ısıtma ve havalandırma, merkezi müzik yayını, banyo, fön makinesi, banyoda telefon mevcutdur.

Servis ve Hizmetler: Otel Aygün Plaza’da Merkezi havalandırma ve klima, internet bağlantısı, çamaşırhane, ütü, kuru temizleme, resepsiyonda kasa, 24 saat oda servisi, jeneratör, telefonla doktor, tes yakınında ücretli otopark hizmet olanaklarını bulabilirsiniz.

Spor ve Rekreasyon: İstanbul Aygün Plaza’da sauna, Spor salonu, masaj ve Vitamin bar 24 saat hizmet vermektedir.

Toplantı ve Seminerler: Aygün Plaza’da Toplam 120 kişi kapatisesinde balo salonu, çok amaçlı kullanabileceğiniz toplantı salonları bulunmakta olup özelikleri; Tepegöz, flip chart, perde, TV, video, telefon, fax, bilgisayar, internet, slayt makinası, telsiz mikrofon, ses gereçleri, kürsü olanakları bulunmaktadır.

Ulaşım: İstanbul Otel Aygün Plaza Atatürk Havaalanı’na 20 km, otogar 10 km. mesafededir. İcem Tour iyi konaklamalar diler:)

Yeme ve İçme: İstanbul Aygün Plaza Otel’de Toplam 120 kişi kapatisesindeki Restaurant’ında Türk ve dünya mutfağından seçkin sunumlar.. Müzik eşliğinde alkollü ve alkolsuz içeceklerinizi alabileceğiniz Kerasus Bar ile Aygün Otel hizmetinizdedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir