Lamartine Hotel

Lamartine Otel İstanbul Tarihi yerlere ve eğlence mekanlarına bir kaç dakikalık uzaklıkta Beyoğlu, Taksim merkezinde hizmet vermektedir.

Lamartine Otel’de; toplam 67 oda ile hizmet vermektedir. Lamartine Otel oda özellikleri; merkezi (ısıtma ve klima), banyoda (wc, duş, fön makinası, telefon), elekronik sistem kartlı kapı kilidi, duman dedektörü, mini bar, direkt telefon, tv (kablolu yayınlı) internet bağlantısı, mevcut bulunmaktadır.

Servis ve Hizmetler: Merkezi (ısıtma ve klima), 24 saat oda servisi, bebek bakıcısı, kasa, otel doktoru, posta ofisi, fotokopi, çamaşır ve kuru temizleme, güzellik salonu, döviz değiştirme hizmet olanakları Lamartine Otel’de bulunmaktadır.

Toplantı ve Seminerler: Lamartine Otel’de; 2 toplantı salonu (110 max. kapasite) tepegöz, beyaz tahta, slayt projektör, flipchart, ses sistemi, mikrofon, video player, televizyon, faks olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Ulaşım: İstanbul Otel Lamartine konumu: Atatürk havalimanı 15 km, Sultanahmet 5 km mesafede bulunmaktadır. İcem Tour iyi konaklamalar diler:)

Yeme ve İçme: Concorde restoran 150 kişi kapasinde (Türk ve dünya mutfaklarından sunumlar), modern ve şık bir ortamda alkollü ve alkolsüz içeceklerinizi alabileceğiniz lobi bar ile Otel Lamartine hizmet vermektedir.

Adresi: Kocatepe, 25, Lamartin Cd., 34437 Beyoğlu/İstanbul
Telefon: (0212) 254 62 70

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir