The Ritz Carlton İstanbul

İstanbul Avrupa yakasında olan, Ritz Carlton boğaza nazır bir konumda bulunmaktadır.

Toplam 244 odalı, 306 yatak kapatisesinde olup, 1 kral dairesi, 23 suit odalı, 37 club oda, 4 engelli odası, 137 standart odadan oluşmakta olup, park ve boğaziçi manzaralıdır. Ritz Carlton Otel oda özellikleri; direk telefon, minibar, kasa, hızlı internet bağlantısı, tv (kablolu ve uydu yayınlı), klima, duş, küvet-banyo, wc, saç kurutma makinası, banyoda müzik, banyoda telefon bulunmaktadır.

Servis ve Hizmetler: Ritz Carlton Otel’de; merkezi ısıtma ve soğutma, kablosuz internet, business merkez, kuaför salonu, çamaşırhane, kuru temizleme, resepsiyonda kasa, sinema, 24 saat oda servisi, jeneratör, doktor, bebek bakıcısı, valet park hizmetlerini alabilirsiniz.

Spor ve Rekreasyon: Ritz Carlton Otel’de; açık ve kapalı havuz, türk hamamı, buhar banyosu, sauna, bir kaç değişik çeşit masaj ve terapi, masaj, jakuzi, solaryum, güzellik ve sağlık merkezi, spa, fitness merkezi olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Toplantı ve Seminerler: Ritz Carlton Otel’in balo salonu (450 kişi kapatisesinde), en büyük salonu 110 kişilik olmak üzere, 6 toplantı salonu olup özellikleri; tepegöz, perde, beyaz tahta, slayt projektör, flipchart, barkovizyon, ses sistemi, dvd player, televizyon, faks, klima, ışık sistemi, simultane çeviri sistemi, kablosuz internet bağlantısı, dn internet, ups, telekonferans sistemi olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Ulaşım: İstanbul Otel Ritz Carlton konum olarak; Taksim ve İstanbul Convention ve Sergi Merkezi 500 m Atatürk Havaalanı 30 dk şehir merkezinde, metro yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Yeme ve İçme: İstanbul Ritz Carlton Otel; lobi salon, havuz bar, rc bar, 1 ana restoran, Akdeniz mutfağı sunumları ile hizmetinizdedir.

Bulunduğu yer: Süzer Plaza
Adresi: Harbiye Mah., Askerocağı Cad, Süzer Plaza No:6, 34367 Şişli/İstanbul
Telefon: (0212) 334 44 44

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir