Grand Ant Hotel

Ant Hotel tarihi şehir merkezinde 1990 yılından bu yana hizmet veren bir oteldir. Ant Hotel 55 oda, 120 yatak, klima, direk telefon, kablolu tv, lobisi, barı, emanet kasası, restorantı ve 24 saat oda servisi ile hizmetinizdedir.

1 aile odası, 1 kral dairesi olmak üzere toplam 56 oda 120 yatak kapatisesindedir. Otel Ant oda özellikleri; merkezi ısıtma ve klima, direkt telefon, banyo, fön makinası, yangın alarmı, kasa, tv ( kablolu tv ve müzik yayını)

Servis ve Hizmetler: Merkezi ısıtma, 24 saat oda ve uyandırma servisi, tv salonu, kuru temizleme, çamaşır ve ütü servisi, resepsiyonda emanet kasası, jeneratör, açık otopark (10 araçlık) hizmet olanaklarını Ant Otel’de bulabilirsiniz.

Toplantı ve Seminerler: İstanbul Ant Otel’de 2 toplantı salonu toplam 200 kişi kapatisesinde özellikleri; ses sistemi, masa mikrofonu, ses kayıt sistemi, ışık sistemi, kurumsal internet bağlantısı, vcd player, sahne, müzik yayını, yazı tahtası, faks olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Ulaşım: İstanbul Otel Ant, şehir merkezinde, kapalı çarşı 1 km, Sultanahmet 1.5 km, Yenikapı Feribot İskelesi 150 m, otogar 7 km, Havalimanı 15 km mesafede bulunmaktadır.

Yeme ve İçme: İstanbul Ant Otel’de 2 Toplantı salonu toplam 200 kişi kapatisesinde özellikleri; ses sistemi, masa mikrofonu, ses kayıt sistemi, ışık sistemi, kurumsal internet bağlantısı, vcd player, sahne, müzik yayını, yazı tahtası, faks olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Adresi: Aksaray, Küçük Langa Cd. No:9, 34096 Fatih/İstanbul
Telefon: (0212) 529 15 00

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir