Tan Hotel

Sultanahmet te bulunan Tan Otel tarihi yarım adanın tam merkezine konumlanmış farklı kültürlerin tarihe damgasını vurmuş eserlerine ise yürüyüş mesafesindedir.

Otel Tan özellikleri: Her biri son teknoloji ile döşenmiş 4 suit, 16 standart oda bulunmaktadır. Otel Sultanahmet Tan oda özellikleri; banyo, wc, jakuzi, fön makinası, telefon, wireless internet bağlantısı, uydu yayını, lcd ekran tv, kasa mevcuttur.

Servis ve Hizmetler: Merkezi klima ve ısıtma, internet bağlantısı, resepsiyonda kasa, jeneratör, telefonla doktor, tesis yakınında otopark bulunmaktadır.

Ulaşım: Sultanahmet Otel Tan konum olarak; Atatürk havalimanına 17 km, Gülhane parkına 300 m, kapalı çarşı 250 m mesafede İstanbul – Sultanahmet

Yeme ve İçme: Tan Otelin kapalı 35 açık 15 kişi kapatisesinde teras restoranında farklı kültürlere ev sahipliği yapmış olan Sultanahmetin konseptine uygun olarak hazırlanmış, fusion mutfağından sunulan leziz yemekler eşliğinde Topkapı sarayı, Ayasofya Camii ve Sultanahmet Camii nin, boğazlar ve deniz manzarasının ihtişamını izleme şansı bulabilir lobi ve teras barlarında içkilerinizi yudumlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir