Bilici Termal Tatil Köyü

Bilici termal tatil köyü, Sivas’ın Yıldızeli ilçesinde bulunmakta olan yüz elli dokuz odalı bir sağlık merkezi konseptine sahiptir. Bu kapsamda tüm konuklarına; spordan, eğlenceye, dinlenme olanağından, termal havuz seçeneğine kadar geniş bir alanda konaklama olanağı da sağlamaktadır.

Bilici termal köyü kapsamında; sauna, hamam, spa, masaj, güzellik merkezi, jakuzi, su kaydırağı, termal havuz, açık ve kapalı havuz, fitness, market ve bilardo gibi geniş bir dinlenme ve rahatlama fırsatı sunulmaktadır.

Aynı zamanda; termal havuz seçeneği ile birlikte, şifalı su olanakları da sağlayan termal köy, konuklarına alternatif bir sağlık tamamlayıcı desteği de kazandırmaktadır.

Bilici Termal Köyü Termal Suları Hangi Hastalıklara İyi Gelir?

Birçok mineral ve madensel tuzlar içermekte olan termal sular, genel itibariyle pek çok hastalık konusunda destek sağlayıcı bir iyileştirme özelliği taşır.

Bu bağlamda; cilt hastalıkları ve böbrek rahatsızlıkları, stres sorunları gibi tepeden tırnağa şifa sağlayabilmek de termal sular aracılığıyla mümkündür.

Bilinmesi gereken bir konu ise, termal sularda kalma süreleri olmaktadır. Bu bağlamda; termal suya girildiği andan terleme yaşanıldığı ana kadar, yani terleme sağlandıktan beş dakika sonrasında sıcak sudan çıkmak gerekmektedir.

Bilici Termal Tatil Köyü

Termal suların pek çok hastalığa şifa kaynağı sağladığı bilinmektedir, ancak kişiden kişiye ya da hastalık durumlarının seviyelerine göre paralellik sağlayan iyileşme durumları da göz ardı edilmemelidir.

Ayrıca termal su kaynaklarının sağladığı yararlar ve hangi hastalıklara iyi geldiği aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Böbrek hastalıkları,
  • Cilt hastalıkları,
  • Solunum yolu rahatsızlıkları,
  • Eklem ağrıları,
  • Kas ağrıları,
  • Stres kaynaklı sorunların tedavisi,
  • Kadın hastalıkları,
  • Doğum sonrası yaşanabilen jinekolojik rahatsızlıklar,
  • Şeker hastalığı.

Bilici Termal Köyü Fiyatları

Bilici termal köyü fiyatları farklılık taşıyan özelliklere sahiptir. Bu noktada, erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak yüzde elliye inen fiyat değişimlerinden anında haberdar olabilmek mümkündür.

Bilici termal köyü fiyatları rezervasyon yoluyla çok daha uygun ödeme kolaylıklarına sahiptir. Sezonluk olarak ve sezon yoğunluğuna göre değişiklik taşıyan fiyatlar, kampanyalı indirimlerin takibiyle her keseye uygun nitelikler taşır.

Sizler de uygun fiyat avantajlarından yararlanabilmek için takip edebilirsiniz.

Otelin güncel adresi; İnönü Bulvarı No:5 Merkez, Sivas Türkiye şeklindedir.

Otelin telefon numarası +90 346 227 22 27

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir