Wellborn Luxury Hotel

Wellborn luxury hotel, Kocaeli Başiskele’de geniş kapsamda hizmet sunan SPA ve dinlenme merkezli sağlıklı bir ferahlama oteli olarak misafirlerine hizmet sunmaktadır. Toplamda 142 adet misafir odası bulunan otelde; SPA, sauna ve hamam gibi birden çok rahatlama olanağı mevcuttur.

Wellborn Luxury Hotel

Deniz ve dağ manzarası ile gelen konuklarının manzara beklentilerini de büyük oranda karşılamakta olan otelde, sağlıklı yaşam merkezi arayışları için de elverişli konaklama olanağı sağlanmaktadır. Wellborn luxury hotel, deniz yoluyla gelmiş olan misafirlerine özel tekne bağlama hizmet ayrıcalığı da sağlamaktadır.

Bunların yanında; toplantı salonu, restoran, bar, kapalı havuz ve SPA seçenekleri ile dinlenme ve eğlenceli vakit kazanımları için elverişli konaklama sağlamaktadır.

Wellborn Luxury Hotel SPA Hangi Hastalıklara İyi Gelir?

Temel anlamda su ile iyileşme olarak tanımlanabilen SPA, farklı tesislerde farklı anlamlarda kullanılan bir anlam değişmesi yaşadığı için, genel kapsamda temelde su yardımıyla iyileşme sağladığını ifade etmesi bilinmeyen bir kelime anlamına sahiptir. Ancak, su ile iyileşme olarak anlam taşıyan SPA, birden çok sağlık ihtiyacına ve sağlık sorunlarına da cevap vermektedir.

SPA ile birlikte kaplıcalar ile tedavi edilebilecek hastalıklar aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Cilt sorunlarının giderilmesi
  • Stres bokluklar tedavisi
  • Böbrek hastalıklarının giderilmesi
  • Romatizmal hastalıkların tedavisinde
  • Kemik ve eklem rahatsızlıklarının giderilmesinde
  • Kas ağrılarının giderilmesinde
  • Cilt döküntülerinin tamamlayıcı tedavi beklentilerinde
  • Safra kesesi ve şeker hastalığı sorunlarının tamamlayıcı tedavisinde SPA ve kaplıcalar sağlık yaşam merkezi niteliğine sahiptir.

Wellborn Luxury Hotel Fiyatları

Wellborn luxury hotel, özel bakım ve terapi odaları, ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirebileceğiniz SPA hizmeti ile destekleyici sağlık yaşam merkezi özelliği taşır. Sezonun yoğunluğuna göre fiyat değişikliği yaşanabilen otele yılın dört mevsimi gidilebilme ayrıcalığı yer almaktadır.

Erken rezervasyon fırsatları sayesinde çok daha uygun fiyatlarla edinilebilecek olan konaklama ayrıcalıklarıyla, sağlıklı ve doğa manzaralı tatil olanaklarından yararlanabilmek mümkündür.

Ayrıca, yüzde sekseni deniz manzaralı olarak faaliyet gösteren otele, uygun fiyat fırsatlarıyla gidebilmek herkes için mümkündür. Wellborn luxury hotel indirimli konaklama fırsatlarından yararlanabilmek ve indirim fiyatlarından anında haberdar olabilmek için takip etmeyi unutmayın.

Adres: Körfez, Sahil, Cevher Dudayev Cd. No:53, 41245 Başiskele/Kocaeli, Telefon: (0262) 300 43 00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir