Airport Hotel

Atatürk Havaalanı dış hatlar terminali 2000 yılında faliyete geçmesi ile birlikte, Airport Otel misafirlerine hizmet vermeye başlamıştır.

Toplam 85 oda 112 yatak kapasitesinde olup, odalar rahat ve konforu bulabileceğiniz kalitede tasarlanmıştır. Otel Airport oda özellikleri: Duş, wc, uydu kanalları tv müzik yayını, inteternet bağlantısı, mini bar ve Airporthotel İstanbul uçuş bilgilerini devamlı yayınlayan 37. kanalda tv den takip edebilme olanağı.

Servis ve Hizmetler: Airport Otel’de; 24 saat oda servisi, iş merkezi, her türlü donanımının mevcut olduğu toplantı salonu, fitness center ve sky restoran da dünya mutfaklarından zengin sunumların olduğu enfes tadlarla hizmetinizdedir.

Spor ve Rekreasyon: Sauna, fitness center, masa tenisi, bilardo.

Toplantı ve Seminerler: Airport Otel’in çağdaş tasarım ile geleneksel şıklık birleştirilerek tasarlanan toplantı salonları salonlarında internet erişimi, elektronik perde, tepeden yansıtmalı barkovizyon, lcd yönlendirme ekranları, ses sistemi ve kontrol edilebilen bir aydınlatma sistemi yer alıyor. Üç ayrı toplantı odasından meydana gelen ve istendiği takdirde separatörleri açılarak tek büyük salon olarak ta kullanılabilen ana toplantı merkezi dışında, vip toplantılar için tasarlanan ve bir de executive toplantı odası mevcut. Renovasyondan önce 136 m² olan toplantı alanı, 325 m²’ye yükseltilerek, işadamları ve şirketlerin yemek organizasyonlarından, toplantı organizasyonlarına kadar her türlü ihtiyaçlarına alternatif sunulması ve rahat bir ortam yaratılması hedeflendi.

Ulaşım: İstanbul Otel International Airport – İstanbul havaalanında bulunmaktadır. İcem Tour iyi konaklamalar diler:)

Yeme ve İçme: Oda kahvaltı, kahvaltı salonu, lobi bar, restaurant bar, 1 kapalı alakart restoran (90 pax). dünya mutfağı, Türk mutfağı, Fransız mutfağı, Çin mutfağı, İtalyan mutfağı, Meksika mutfağı, İstanbul Airport otelde her zevke ve damak tadına göre bi mönü bulabilirsiniz. Türk ve uluslararası mutfaklardan yemek çeşitlerini sizlere sunmaktadır. Ayrıca kokpit barında hafif bişeyler yerken içkilerini yudumlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir