Narven Termal Kasaba

Narven Termal Kasaba

Narven termal kasaba Bolu’da bulunmaktadır. İsmini Anadolu’da bulunan Karaağaçtan alan “Sağlık Kasabası” projesidir. Gayet büyük bir alanda bulunan Narven termal kasaba adına uygun şekilde doğayla iç içe ve uyumlu bir projedir. 450.000 m2 alanda, 1200 m uzunluk ve 400 m genişliği olan büyük bir araziye kurulmuştur.

Narven termal kasaba yapılabilecek birçok aktivite seçeneğiyle hizmet vermektedir. Bunlardan birkaçı, termalde; hamamlar, yarı açık termal havuzlar, buhar odaları, saunalar, suda; yüzme havuzları, rafting, balıkçılık, ormanda; ATV turları, macera parkı, oryantiring, dağlarda; kayak, yamaç paraşütü gibi değişik aktivitelerdir. Bu aktivitelerin yapılması hava koşulları ve mevsim şartlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu aktivitelerin yanı sıra güzellik merkezleri de bulunmaktadır.

Narven Termal Kasaba İçerisinde Sunulan İmkanlar

Termal kasaba da karnınızı doyurmak için birçok seçeneğiniz vardır. Bunlar oda servis, açık büfe restoran, pastane, kitap kafe gibi yerlerdir. Oda servisi hizmetini 7/24 kullanabilirsiniz fakat açık büfe sadece kahvaltı ve akşam yemeği öğünleri hizmeti vermektedir. Açık büfe menüsü oldukça geniştir ve usta şefler tarafından hazırlanan yemekler servis edilir.

Narven termal kasaba dışında da kurum tarafından düzenlenen aktiviteler mevcuttur. Gölcük, Abant Gölü, Kartalkaya, Yedigöller Milli Parkı gibi Bolu’nun turistik mekânlarına düzenlenen turları vardır. Aynı zamanda tarihi mekânlara da geziler düzenlenmektedir; Seben Frigya Doğa Evleri, Mudurnu ve Göynük evleri gibi… Termal kasabanın bazı gezi alanlarına olan uzaklıkları da şu şekildedir; Abant 42 km, Yedigöller Milli Parkı 48 km, Mudurnu evleri 57 km…

Narven Termal Kasaba Konaklama Ayrıcalıkları

Narven termal kasaba konaklama imkânları 1+1 daire, 2+1 daire 3+1 daire ve villalardan oluşmaktadır. Bütün daire çeşitlerinde değişmeksizin bulunan, 1 ana yatak odası, mutfak, salon, ana banyo, tuvalet ve balkon vardır. Bunun dışında her üst seviye daire için artı oda eklenmektedir. Odalarda fırın, buzdolabı, gardırop, portmantoda değişmeyen özelliklerdendir.

Villalar ise 8 kişilik ailelerin rahatlıkla kalabileceği büyüklüğe sahiptir. 1 ana yatak odası, 1 çocuk odası, 1 salon, 1 misafir odası, Tam donanımlı mutfak,  1 ana banyo, 1 ebeveyn banyosu, 1 alaturka tuvalet, termal kapalı havuz, 1 sauna, 1 Türk hamamı, kapalı garaj ve depoya sahiptir.

Narven termal kasaba tam olarak adresi; Demirciler Köyü Mevki, 165/5 Merkez Bolu. Bilgi almak için telefon numarası; 444 6 414’dir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir