Talia Otel Sapanca

Talia Otel Sapanca ile keyifli bir zaman geçirebilirsiniz. Bu otel içinde şehrin gürültüsünden uzak kalarak sevdikleriniz ile kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Sapaca il sınırları içinde kalan bu otelin yürüyüş yapmayı seven kişiler için doğa ile iç içe ormanları bulunur. Ormanların çok uzak olduğunu düşünen kişiler için de genel otelin çevresine yakın alanlarda da yürüme yerleri bulunur. Kendinize özel bir zaman vermek için mutlaka bu otelin fırsatlarına bakmalısınız. Otelde konaklama yapılacak kişilerin sayısına göre farklı odalar bulunur. Bu nedenden dolayı sevdikleriniz ile grup tatili yapmak için tercih edebilirsiniz. Otelin odaları son derece geniş olduğu için çocuğu olan aileler de keyifli bir tatil yapabilirler.

Talia Otelin Konumu 

Talia Otel Sapanca konumuna bakmak için Sakarya sapanca adreslerini iyi bilmenize gerek yoktur. Otelin açık adresini Google üzerinden arama yaptığınızda görebilirsiniz. Otelde görev alan personeller sizlerin iyi bir tatil geçirmeniz için gereken hizmeti gösterirler. Aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan konaklama günleriniz için bu oteli tercih edebilirsiniz. Otel misafirleri için yaz ve kış aylarında kaliteli hizmetler sunar. Covid+19 salgınının getirmiş olduğu temizlik ve hijyen konularında da gereken desteği sunar. Otelden ayrıldıktan sonra belirli günlerde odanız temizlenir. Yataklar için temiz yorgan, yastık kılıfları ve çarşaflar serilir. Her ayrıntıya dikkat eden bu otelin konumunda yine farklı oteller bulunabilir.

Talia Otel Ulaşım Olanakları 

Talia Otel Sapanca merkezi bir konumda olmayan oteller arasında yer alır. Bu nedenden dolayı konaklama yapabilmek için öncelikli olarak araçlar kullanılması gerekir. Ancak otele yakın mahalleden katılım sağlayacak misafirler için otelin kendi yolcu araçları kullanılabilir. Uzak adreslerden gelen kişilerin mutlaka araç ile gelmeleri önerilir. Otelin ulaşım olanakları arasında diğer bir seçenek ise taksilerdir. Belediye otobüslerinin girişi olmadığı için otele diğer alternatif seçenekler ile ulaşabilirsiniz.

Otelin açık adresi için; Kırkpınar Beldesi Hasanpasa Mah.No:7, 54600 Sapanca/Sakarya güncel adresini kullanabilirsiniz.

Telefon ile ulaşıp rezervasyon işlemleri için sabit telefon numarası: (0262) 302 01 24 şeklindedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir