Bolu Termal Otel 

Bolu Termal Otel

Termal tatil ve termal dinlenmenin en özel adreslerinden olan Bolu Termal Otel sizlere farklı deneyimler ve benzersiz fırsatlar sunuyor. Çok uzun yılların engin tecrübesi ile Türkiye’de termal otelciliğin en özel imkanlarını sunan firmamız, doğal sıcaklığı 40°C olan tek termal suyunu arıtma kaynağı olarak kullanıyor, soğutmaya ihtiyaç duymadan ve özelliğini kaybetmeden en iyi şekilde sunuyor ve sunuyoruz.

Termal Su Neye Faydalıdır?

Bolu Termal Otel, imkânlarıyla tarihi Bizans dönemine kadar uzanan termal havuzlarımızı kullanın, sudan fışkıran sağlıktan yararlanın. Kaynaktan geldiği için herhangi bir katkı maddesinin kullanılması avantajlıdır ve sağlığınız için de son derece önemlidir. Doğal mucize olan doğal kaynak sularımızı hem içme hem de banyo ve terapi olarak kullanma şansınız bulunuyor. Hiçbir katkı maddesi içermeyen ve direk kaynağından sizlere ulaşan doğal termal sıcak suyun faydaları saymakla bitmez. İdrar yolu hastalıkları olan taş, enfeksiyon gibi sorunlarınıza, karaciğer ve safra yolları hastalıklarına, mide, bağırsak hastalıkların olan kabızlık, ishal rahatsızlıklarına karşı son derece etkilidir. Ayrıca, metabolik hastalıklar şeker hastalığı, gut, böbrek, sedef hastalığı ve cilt hastalıklarına da iyi geldiği bilinen bu doğal mucizeyi mutlaka siz de denemelisiniz.

Bolu Termal Otel Kaplıca Suyunun Özellikleri

Lüks, modern ve uygun fiyatlarla gönlünüzce eğlenip dinlenebileceğiniz Bolu Termal Otel imkânlarının sağladığıbuhar odaları ve termal sıcak suyu sayesinde, solunum ve nefes darlığı ve bazı kalp hastalıkları ve hipertansiyon konusunda da sağlığınıza kavuşabilirsiniz. Otelimizde faydalanacağınız doğal mucize ile tüm stres, sinirlilik, uykusuzluk, fiziksel ve zihinsel yorgunluk ve unutkanlık gibi problemlerde giderilecektir. Termal tesislerimiz yediden yetmiş yediye her yaş için uygun ortamlar bulunmaktadır.

Bolu Termal Otel Fırsatları

Kaplıca suyunun, doğal bir mucize olduğunu söylemek yanlış olmaz. Pek çok hastalığa iyi gelen ve içerisinde barındırdığı doğal mineraller ve madenler sayesinde siz de büyük bir rahatlık ve eşsiz bir tatil geçireceksiniz. Eklem hastalıklarından, metabolizma sorunlarına kadar pek çok alanda size iyi gelecek olan Bolu Termal Otel en uygun fiyatlarla ve büyük imkanlarla sizlerin kullanımına sunuluyor.

Eşsiz fırsatların sunulduğu ve Karaçayır, Kaplıca Caddesi 14030 Karacasu/Bolu Merkez/Bolu adresinde yer alan Bolu Termal Otel’den rezervasyonlar için 0374 345 01 43 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir