Güngör Ottoman Palace

Güngör Ottoman Palace

Hatay İlinin vazgeçilmez mistik esintiler sunan havasından yeni ve modern bir yapıdır  Güngör Ottoman Palace Antakya’nın merkezinde tüm Hatay’ın her yerine ulaşım mesafesi kısa olan bu hotel ve kaplıca bir kere geldiğinizde her yıl sizi Antakya ya çekecektir.

Güngör Ottoman Palace Konum Bilgileri

Bulunduğu tam mevkii,  otelin ulaşım kolaylığı bakımından Otogara mesafesinin 10 km olması büyük bir avantajdır. Üstelik Antakya Havaalanına mesafesi ise sadece 15 km’dir. Otelin Hatay şehir merkezine olan mesafesi 12 km’dir. Ayrı bir Cennet olan Samandağı Denizine olan mesafesi ise 25 km’ dir.

Tüm bunların ortasına konumlanmış olan Güngör Ottoman Palace sizi Antakya gibi bambaşka bir dünya ya getirmiş olmanın ayrı bir mutluluğunu yaşar. Ayrıca bu Otelin İskenderun Denizine mesafesi 60 km’dir. Her parçasında ayrı bir tarih bir kültür ve bir medeniyet izi taşıyan Hatay bu otel vesilesi ile gittiğinizde geri dönmek istemeyeceğim bir yer olacak

Güngör Ottoman Palace Ulaşım Olanakları

Kaplıca alanının Hatay ili merkezine mesafesi düşünüldüğünde çevre yolundan çok rahat ulaşım sağlanır ve bağlantı yolu ile kendinizi bir anda merkez de bulursunuz. Merkeze uzak olmamasının yani sıra kolay ulaşılabilir olması sakin bir alana konumlanması çok büyük bir artırır. Sadece 15 dakika da Antakya içinde istediğiniz bir yerden başka bir yere gitmenizin sürmesi yolda zaman kaybetmemenizi sağlar.

Gungor Ottoman Palace nin Kaplıcalarının Tedavi Özellikleri

Kaplıca suyunun bulunan her yerde kesinlikle tedavi amaçlı kuruluşlar da kurulmuştur. İşte Güngör Ottoman Palace onlardan bir tanesi. Kaplıcaların, Sağlık Bakanlığınca resmen açıklanmış, tedavi ediciliği konusunda kesin tespit edilmiş tedavi paylaşımları şu şekildedir;

Kaplıca suyunun doktor takibi altında duş, banyo yapımları şeklinde uygulanması kronik olan romatizmal şikayetlerinin azalmasına hatta tedavi edilmesinde aynı zamanda fiziksel ve zihinsel şikayetlerin giderilmesinde, hastalıkların iyileştirilmesinde büyük faydalar sağlamaktadır. Aynı zamanda farklı şekilde uygulandığında üst gastrointestinal sistemin fonksiyonel bozukluklarında bir sağaltıcı,  tedavi edici olarak kullanıldığı kesin olarak bilinmektedir.

Sizde rezervasyonunuzu Güngör Ottoman Palace dan yaptırıp hem indirimlerden hem de bu kaplıca suyunun müthiş faydalarından yararlanabilirsiniz.

Bu termal Otel iletişim kurabilmek için detaylı iletişim bilgileri ise; Alaattin Güngör Uydu Kent Sitesi 38. Ada Sok, 31030 Antakya/Hatay, 0 322 288 82 05’dir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir