Orkis Palace Hotel

Orkis Palace Hotel

Kahramanmaraş’ta Döngel mahallesi sınırlarına 14000 m2 sınırlarına yakın alanda Sır Barajı ve fıstık çamı ormanlarının yere yakın Orkis Palace Hotel ailelerin kalabileceği huzur ve rahatlığı duyabileceğiniz bir ortam olarak hizmet vermektedir. Tesislerde 6 ayrı oda olmak üzere senior suit, standart oda, aile odası, grand suit bulunan hotel’de ayrıca engelli odası da yer almaktadır. 132 oda ile hizmet veren Orkis Palace Hotel kahvaltı ve akşam yemeği için açık büfe hizmeti sunmaktadır.

Yarım pansiyon hizmetinde olan Orkis Palace Hotel’de baylara ve bayanlar için ayrı bir şekilde hizmet sağlar. Tesislerde aqualı ve kaydıraklı havuz bulunmakla birlikte ayrıca termal karma havuz olmak üzere havuzlarda bulunmaktadır. Hotelde güzel zamanlar geçirebileceğiniz cep sinema eğlence dünyası ve mini kulüp bulunan hotelde 2 adet toplantı salonu da bulunmaktadır. Çocuğunuzla geldiğiniz Hotelde ayrıca bebekler için talebe göre bakıcı hizmeti de verilir. Bakıcı ücreti dahilinde hizmet vermektedir. Orkis Place Hotel tesisi şehir merkezine 50 km ve Kahramanmaraş havaalanına 45 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Orkis Palace Otel’de Huzur ve Rahatlığı Yaşayın

İhtiyaçlarınızı rahatlıkla karışılabileceğiniz modern tesislerde konferans ve toplantı odası bulunmaktadır. Ses ve ışık sisteminin bulunduğu günümüz teknolojisine uygun olan modern tesiste internet bağlantısı, bilgisayar, telefon, müzik yayını gibi aktiviteler vardır. Ayrıca havalandırma sistemine sahip Orkis Palace Hotel tesisinde flip chart, fotokopi gibi imkanlardan yararlanabilirsiniz. Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte rahat ve konforlu bir ortamda tatil yapabileceğiniz ve eğlenceli zamanlar geçirebileceğiniz Orkis Place Hotel hafta sonları canlı müzik imkanını müşterilere sunmaktadır.

Kahramanmaraş’ta Güzel Bir Tatil İçin Orkis Palace Otel

Eğlenceli zaman geçireceğiniz ve kaplıcasından faydalanacağınız Orkis Palece Hotel aynı zamanda fitness salonu ile müşterilere spor aktiviteleri için hizmet sunmaktadır. Termal ile günün yorgunluğunu üzerinizden atacağınız sauna ve eğlence dünyası ile iş stresini ve yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz. Fıstık çamı ormanlarının eşsiz havası ile birlikte güzel bir hava da almanız için Orkis Palace Hotel fırsat sunmaktadır.

Özel toplantılar için uygun 2 toplantı salonunda iş toplantılarınız içinde uygun alandan faydalanabileceğiniz Orkis Palace Hotel’ de masaj salonu ve Türk hamamı ile de keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için Tel: (0344) 234 16 16,  Adres: Döngele, Ali Rıza Kısakürek Caddesi No:70/201, 46216 Onikişubat/Kahramanmaraş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir