Gazelle Resort SPA

Gazelle Resort SPA

Gazelle Resort SPA, Zonguldak Havalimanı’na yüz elli kilometre uzaklıkta yer alan bir konuma sahiptir.

Konukları için; spa merkezi, açık ve kapalı yüzme havuzları, Türk hamamı, jakuzi, sauna ve sağlık merkezi ayrıcalıkları da barındırmakta olan resort spa, geniş kapsamda dinlenme ve rahatlama sağlamak isteyenlerin tercihi olmaktadır.

Gazelle Resort SPA özellikle spa ve sağlık merkezi özellikleri bakımından pek çok sağlık sorununda destekleyici bir alternatif sağlık hizmeti de sağlamaktadır.

Bu noktada, spa sayesinde, şifalı sulardan yararlanarak başta cilt hastalıkları olmak üzere, stres ve yorgunluk kaynaklı sağlık sıkıntılarını da geride bırakabilmek oldukça mümkündür.

Gazelle Resort SPA ile Hangi Hastalıkların Şifası Bulunabilir?

Birden fazla konuda sağlıklı bir alternatif olarak tercih edilmekte olan spa, genel itibariyle suyla iyileşme olarak tanımlanabilmektedir.

Bu noktada; zamanla anlam değişmesine uğramış olan spa, sıcak sularda daha fazla mineralin çözünmesine katkı sağladığı için de insan sağlığına yararlı pek çok bileşene de sahip olmaktadır.

Bununla birlikte; ciltlerin toksinlerden arındırılmasında spa ve masaj uygulamalarıyla da fayda sağlamak mümkündür. Bu bakımdan spa aracılığıyla termal suların sağladığı yararlar ve hangi hastalıklara iyi geldiği aşağıdaki gibi sıralanabilmektedir:

  • Kaslarda yorgunluk kaynaklı yaşanabilen hastalıklarda,
  • Kas ve eklem ağrılarında,
  • Ödem ve şişlik sorunlarının giderilmesinde,
  • Ciltte oluşabilen renk değişimlerinde, koyulukların giderilmesinde,
  • Migren sorunlarında,
  • Stres sorunlarında,
  • Güneş yanığı lekelerinde,
  • Bel fıtığı sorunlarında,
  • Kireçlenme sorunlarında fayda sağlanabilmektedir.

Gazelle Resort SPA Fiyatları

Gazelle Resort SPA fiyatları, sezon yoğunluklarına bağlı olarak farklılık taşımaktadır. Bunun yanında; erken rezervasyon olanaklarından yararlanarak uygun fiyat fırsatlarının takibini sağlayabilmek de son derece mümkündür.

Gazelle Resort SPA fiyatları her cebe ve her keseye uygun avantajlar sağlar. Bu kapsamda; sağlıklı bir tatil olanağının yanında dinlenme ve konfor beklentileri de erken rezervasyon olanaklarıyla çok daha uygun fiyatlarla karşılanabilmektedir.

Tüm fiyatlardan anında haberdar olabilmek ve anlık fiyat kampanyaları hakkında bilgi edinebilmek için rezervasyon yapmanız önerilir. Bununla birlikte; aynı anda fiyatlar hakkındaki indirim olanaklarından yararlanabilmek için takip ederek en güncel fiyat erişimlerini edinebilirsiniz.

Otelin adresi; Fatih Mahallesi, Kökez Sokak, No: 23 Karacasu Mevkii Bolu Türkiye şeklindedir.

Otelin güncel telefon numarası ise + 90 374 262 98 00 şeklindedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir