Sünnet Gölü Doğal Yaşam Oteli

Bolu-Göynük’te Sünnet Gölü’nün hemen yanı başında yer alan Sünnet Gölü Doğal Yaşam Oteli, ismi gibi doğal bir ortamda ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Yılın tüm stresinden uzaklaşıp, eşsiz göl manzarasının tadını çıkarabileceğiniz otel, uzun yürüyüşler yapmanıza ve sevdiklerinizle keyifli zamanlar geçirmenize olanak sunmaktadır. Otel bünyesinde birbirinden lezzetli tatların sunulduğu bir restoran bulunmaktadır.

Sünnet Gölü Doğal Yaşam Oteli’nin konaklama birimlerinde ise ihtiyaçlarınız ön planda tutulmuştur. Özel banyolarda havlular, saç kurutma makinesi ve banyo malzemeleri tesis tarafından temin edilmektedir. Tesis geneli merkezi ısıtmalıdır. 24 saat sıcak su bulunan odalarda uydu yayınlı TV ve eşya dolabı mevcuttur. Otele evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Sünnet Gölü Doğal Yaşam Oteli odalarına giriş saati 14:00’da başlarken, çıkış en geç 11:00’da yapılmaktadır. Tesis genelinde sağlanan Wi-Fi erişimi için herhangi bir ek ücret ödemeniz gerekmemektedir. Otelde düzenli oda temizlik hizmeti verilmektedir. Dilerseniz ek ücret ile bisiklet kiralayabilir, göl çevresinde bol bol bisiklet sürüşü yapabilirsiniz.

Adresi: Sünnet Gölü Kenarı, 14780 Göynük/Bolu
Telefon: (0374) 464 12 00

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir