Petroclub Abantbey Yayla Tatil Köyü

Petro Club Abantbey Yayla Tatil Köyü, Bolu şehri merkezinde bulunmakta olup konukları için ortak kullanım alanlarında ücretsiz kablosuz internet olanağı sunmaktadır. Bu tatil köyü piknik alanı/masaları, teras ve kasa olanakları sağlamaktadır.

Sigara içilmeyen bu tatil köyü, 24 saat resepsiyon, bagaj muhafazası ve kuru temizleme gibi fırsatlardan oluşan bir seçki sunmaktadır. Otelde aynı zamanda bahçe ve çamaşır hizmeti fırsatı da sunulmaktadır. Petro Club Abantbey Yayla Tatil Köyü, rahat bir konaklama imkanı sunmak için bir çok hizmet ile donatılmış 120 oda bulundurmaktadır. Petro Club Abantbey Yayla Tatil Köyü sunduğu tüm imkanlara yakın olmak isteyen ve bir şeyler yemek için mola veren konuklara, tesis içinde çeşitli yemek alternatifleri sunan uygun bir restoran olanağı da sağlanmaktadır. Misafirler, her sabah sunulan çok sayıda kahvaltı seçeneğinden dilediklerini tercih edebilirler.

Petro Club Abantbey Yayla Tatil Köyü, Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Gölköy Barajı ve Bolu Müzesi bölgesinin yanı sıra civardaki bölgenin sağladığı imkanları keşfetmek için harika bir konumda bulunmaktadır.

Adresi: 14030 Ömerler/Bolu Merkez/Bolu
Telefon: (0374) 225 28 70

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir