Öztürk Termal Otel

Öztürk Termal Otel

Konya Ilgın kaplıca tesisleri alanında yer alan Öztürk Termal Otel, kaplıca şifası arayan ziyaretçileri için eşsiz bir ortam sunuyor. Berrak ve yüksek mineralli sularından dört mevsim boyunca yararlanmak isteyenler için hem sağlık hem hijyen ve hem de konforu bir araya getiren Öztürk Termal Otel, sağlık turizmi konusunda verdiği hizmetlerle ilk tercihlerden biri konumundadır.

Öztürk Termal Otel Ziyaretçilerine Neler Sunar?

Termal oteller, yakınında bulundukları kaplıca sularından en iyi şekilde faydalanmak isteyen kişilere evlerinin konforunda bir ortam sunmayı amaçlar. Bu nedenle hem temizlik bakımından hem de ev konforunu sunan hizmetleri bakımından diğer turizm otellerinden daha farklı bir anlayışla işletilmeleri gerekmektedir.

Odaların düzeninden sunulan yemeklerin kalitesine kadar her açıdan sağlığı ön planda tutarak tasarlanmalı ve asıl amacın şifa bulmak için gelen hastalara her tür konforun sağlanması olduğu konusu göz ardı edilmemelidir.

Termal Otel Kaplıca Suları Hangi Hastalıklara İyi Gelmektedir?

Bu, çok kapsamlı bir konudur. İç hastalıklarından psikolojik rahatsızlıklara kadar birçok alanda kaplıca sularının iyi geldiği yüzyıllardır tartışılmaz niteliktedir. Bu kaynak sularının içerdiği mineraller sindirim sisteminden boşaltım sistemine, böbreklerden deri sorunlarına kadar her rahatsızlığın şifası olarak görülmüştür. Tarihte olduğu gibi günümüzde de kaynak sularının yararı herkes tarafından kabul edilmekte ve bu sular birçok doktor tarafından da hastalara önerilmektedir.

Kaynak sularının sıcaklık dereceleri ve içerikleri fizik tedavi konusunda da hastalara şifa verir. Kaynak sularının şifasından faydalanmak için bir yaş sınırlaması yoktur. Ancak kalp, tansiyon gibi rahatsızlıklarda bir doktora danışarak bu şifa kaynaklarından hangi sürelerde ve ne kadar faydalanılabileceği konusunda bilgi almak gerekir.

Öztürk Termal Otel Farklılığı

Tüm bu özelliklerin yanı sıra Öztürk Termal Otel, kalitesinden asla ödün vermeden ziyaretçilerine uygun, ekonomik çözümler sunmakta ve kaynak sularından hemen herkesin dilediğince faydalanmasını amaçlamaktadır. Odalarından yemek salonlarına, havuzlarından aktivite ve spor bölümlerine kadar her şeyiyle en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş otelde ziyaretçiler sadece şifa değil evlerindeki huzuru ve konforu da bulmaktadırlar.

Daha ayrıntılı bilgi için 0332 882 77 75 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Gitmek isteyenler için adres Ilgın Kaplıca Termal tesisleri Ilgın/Konya’dır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir