Büyük Otel

Eskişehir BÜYÜK OTEL

Eskişehir, İstanbul ve Ankara arasında bulunan ve bilhassa son yıllarda hızla büyüyüp gelişen bir şehirdir. Buna bağlı olarak ulaşım alternatifleri de çoğalmıştır. Geniş ve konforlu odalarımız, zengin açık büfe kahvaltımız, tam donanımlı toplantı salonlarımız ve kaliteli hizmetimizle emrinizdeyiz.

Uçak:Türk Hava Yolları İstanbul-Eskişehir arasında düzenli olarak günlük uçak seferlerine başlamıştır.

Feribot: İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) ise Bursa-İstanbul feribot seferlerini devreye almıştır. Bursa Çevre yolunun da yapılmasıyla Bursa şehiriçi trafiğine yakalanmadan Eskişehir’den Bursa Feribot terminaline ulaşmak neredeyse 1.5 saate inmiştir.

Hızlı Tren:İstanbul-Ankara hızlı tren projesinde orta nokta Eskişehir ‘dir. Eskişehir-Ankara seferleri başlamıştır. Eskişehir’den Ankara’ya sadece 1,5 saatte ulaşılmaktadır.

BÜYÜK OTEL’E ULAŞIM

BÜYÜK OTEL şehir merkezinde pek çok ana caddenin kesiştiği bir bölgededir.

Bu da ulaşımı ve adres tarifini kolaylaştırmaktadır;

İstanbul / Ankara çevreyolunda Anadolu Üniversitesi kavşağından şehir merkezine doğru dönün. Başka bir yola sapmadan 2.5km ilerleyin. Oteli yolun sağında göreceksiniz.

BÜYÜK OTEL’DEN AYRILIRKEN

Eskişehir Havaalanı: Otelin karşısındaki Muttalip Cd. boyunca ilerleyin. 3km sonra havaalanına ulaşacaksınız.

Otobüs Terminali: Otelin önündeki Sivrisar Cd. Boyunca (doğu yönünde) ilerleyin. 1.5km sonra otobüs terminaline ulaşacaksınız.

Tren Garı: Otelin önündeki Sivrihisar Cd. boyunca (batı yönünde) ilerleyin. 200m sonra Ordu Evine ulaşınca ortadaki caddeden (Doktorlar Cd.) devam edin. (Bu cadde sadece yaya ve tramway trafiğine açıktır.) 500m sonra Kanatlı alışveriş merkezini geçtikten sonra sola dönün. Tren garı 300m ileride sağdadır.

Çevre Yolu: Sivrihisar Cd. boyunca (doğu) yönünde ilerleyin. 1.5km sonra İstanbul-Ankara çevre yoluna ulaşacaksınız.

İletişim
Adresi: Mustafa Kemal Paşa, Sivrihisar-1 Cd. No:36, 26100 Tepebaşı/Eskişehir
Telefon numarası: (0222) 230 68 00

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir