Kervansaray Termal Otel

Kervansaray Termal Otel

Kervansaray Termal Otel ülkemizin en güzel şehirlerinden biri olan Bursa’nın kaplıcaları ile ünlü beldesi olan Çekirgenin tam merkezinde büyük bir arazi üzerine kurulmuştur. Yeşillik sessizlik ve huzur dolu bir ortamda bulunan otel Yenişehir havalimanına 55 km uzaklıkta, Uludağ otelleri bölgesine 35 km uzaklıktadır. Faaliyet gösteren büyük kongre, sanayi ve fuar merkezine yakın konumu ile eşsiz bir alana sahip olan Kervansaray Termal Otel uzun yıllardır hizmet vermektedir.

Kervansaray Termal Otel Hizmetleri Nelerdir?

Tesis yıllardır profesyonel çalışanları ile nezih ve güvenilir Ekipleri ile hizmet vermektedir. Şık odaları, WİFİ, mini bar televizyon çay ve kahve makineleri 7/24 oda servisi ile hizmetinizdedir. Ücretsiz kahvaltı hizmeti ile çocuklar için ayrılmış özel havuzlar bulunmaktadır .

Yer altından çıkan kaynak suları şifalı kaplıca suyu ile bay ve bayan ayrı havuzlarda girilebildiği termal suyunun sıcaklığı 44 derece ile sağlık dağıtan maden suyudur. 80 kişilik Sedef Restoran, 350 kişilik Topaz Restoran ve 60 kişilik Mercan Ala Restoranları ile Mercan Bar, Sedef Bar, Vitamin Bar ve Termal Bar olarak 4 adet bar mevcut tur. Düğün, nişan, özel davetler için 600 kişiye kadar hizmet kapasitesine sahip 8 farklı salona sahip olan Kervansaray Termal Otel düzenlediği aktivitelerle alanında en iyisi olarak hizmet vermektedir.

Kervansaray Termal Otel Neden Tercih Edilmelidir?

Tesis bulunduğu konuma göre özellikle kış aylarında tercih edilmesi büyük unsurlardan biridir. Kayak merkezine yakınlığı, kükürtlü kaplıcaları, kaynarca hamamı, oylar kaplıcaları ile Kervansaray termal otel çevresinde de birçok ziyaret edilebilecek mekan ve en lezzetli yemekleri ile ziyaret eden müşterilerini indirimli fiyatlarla ağırlar.

Evinizin konforunda bir tatil yapmanıza olanak tanıyan bu otelde, kaplıca suyu ile romatizma, kireçlenme, beyin ve zihinsel kısıtlamalar, felç ,kemik problemleri, kireçlenme gibi birçok sağlık sorununa çözüm olan şifalı sular hizmetinizdedir.

Sizde Kervansaray Termal Otel avantajlarından yararlanmak için rezervasyon yaptırmak isterseniz iletişim için adresi Kükürtlü çıta sok. No 16 16080 Osmangazi / Bursa, telefon ise 0224 335 34 10’dur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir