Green Hamamat Thermal Hotel

Green Hamamat Thermal Hotel

Bu soğuk kış günlerinde yoğunluğa, koşturmacaya, işlere biraz olsun ara vermek herkese iyi gelir. Rahat bir nefes almak için ise tercih edilen yerlerden biri termal otellerdir. Green Hamamat Thermal Hotel iç donanımı, hizmetleri ve çalışanları açısından sizlere istediğiniz konforu sunar.

Hatay’ın Kumlu ilçesinin Kırıkhan Reyhanlı yolu üzerinde bulunan Green Hamamat Thermal Hotel, Hatay Havaalanı’na 30 km., Kumlu’ya 9 km., Reyhanlı’ya 15 km. ve Antakya’ya 40 km. uzaklıktadır. Hotel 15000 m2’lik alan üzerine kurulmuştur.

Green Hamamat Thermal Hotel’in Özellikleri

Yarım pansiyon konseptiyle hizmet veren Green Hamamat Thermal Hotel içerisinde oda servisi hizmeti mevcuttur. Açık ve kapalı olmak üzere iki farklı tipte yüzme havuzu bulunur. Tesis içerisinde SPA ve masaj salonlarında rahatlama imkânınız vardır. Hotelde geçirdiğiniz süre boyunca kablosuz internet, odalarda; küvet, televizyon ve telefon hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca hotel içerisinde kuaför, güzellik salonu, doktor ve fotoğrafçı bulunur. Yemeklerinizi tesiste bulunan ala carte restaurantta ya da kapalı restaurantta yiyebilirsiniz. Hotelimiz kongre, konferans toplantı ve çeşitli organizasyonlarınız için uygun bir hoteldir.

Hoteldeki ücretsiz aktiviteler arasında; animasyon, termal havuz, fitness, hamam, masa tenisi, canlı eğlence, TV salonu, voleybol, basketbol, futbol ve sauna hizmetleri vardır. Ücretsiz aktiviteler arasında; bilardo, oyun salonu, SPA ve masaj hizmetleri vardır.

Green Hamamat Thermal Hotel’in Termal Su Özellikleri

Tesisin suyu kükürt oranı en yüksek su özelliğine sahiptir. Termal su, vücut hücrelerini uyandırır ve kişinin zinde olmasını sağlar. Sinir ve dolaşım sistemi üzerinde etkili olup vücut ısısını arttırır. Dokulardaki kan dolaşımını ve beslenme faaliyetlerini arttırmaya yarar.

Termal suyun iyi geldiği hastalıklar; kalp damar sertliği, ortopedik rahatsızlıklar, üst solunum yolu hastalıkları, boyun ve bel fıtığı, egzama, astım, eklem kireçlenmesi, burun-boğaz rahatsızlıkları, migren, kadın hastalıkları, deri hastalıkları, kısırlık sorunları, spor yaralanmaları, safra kesesi ve böbrek taşı, nörolojik hastalıklar ve felçli ve yarı felçli hastalıklardır.

Otele ulaşmak için adres; Cumhuriyet, Kırıkhan Reyhanlı Yolu No: 2431520 Kumlu/Hatay, Telefon: (0326) 464 10 50

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir