Princess Hotel Thermal & Spa

Genel Özellikler: Princess Thermal & Spa Otel, 5 yıldızlı konforunu İzmir’de konuklarına yaşatmaktadır, termal ve spa merkezlerinde rahatlayabilirsiniz, İzmir Princess Hotel, Türkiye’nin en modern, 3’üncü büyük şehri İzmir’dedir, şehir merkezine çok yakın olmasının yanında, kentin gürültülü ve kalabalığından uzak sakin ve doğa ile iç içe olabileceğiniz ormanlık alan içinde olup İzmir körfezine karşı büyüleyici manzarası bulunmaktadır.

Oda Görünümleri: İzmir Princess Hotel, Türkiye’nin en modern, 3’üncü büyük şehri İzmir’dedir. Şehir merkezine çok yakın(şehir oteli) olmasının yanında, kentin gürültülü ve kalabalığından uzak sakin ve doğa ile iç içe olabileceğiniz ormanlık alan içinde olup İzmir körfezine karşı büyüleyici manzarası bulunmaktadır. 2 Kral dairesi,10 suit, 288 standart olmak üzere, toplam 300 adet odası ve aynı anda 900 kişiye kadar hizmet verebilmektedir. 2 Tüm odalarda, telefon, minibar, TV uydu yayınları, Pay-TV ve klima, şehirlerarası ve milletlerarası telefon bulunmaktadır.

Servis ve Hizmetler: Yetişkin ve çocuklar için açık havuzların yanı sıra, cam kubbeyle kapatılmış olan termal su havuzuna sahiptir. Kapalı & jakuzili termal havuz + Açık & jakuzili ısıtılmış havuzu mevcuttur. Termal havuz büyük bir cam kubbeyle kapatılmış olduğu için kışın da hizmet verebilmektedir. Balçova Tedavi Merkezinde; EKG, Laboratuar, Röntgen ünitesi, Elektroterapi ünitesi (US,TENS,Faradi, Laser vb…), Aktinoterapi ünitesi, Masaj ünitesi, Hidroterapi, (jakuzi, underwater massage, jet dush, whirlpool) üniteleri, Balneoterapi (kaplıca banyosu) üniteleri, Rehabilitasyon, üniteleri, Diş ve Ağız sağlığı bakım ve tedavi ünitesi, Uğraşı tedavi ünitesi, Pilates, aerobik, yoga & step. Eğitimli uzman personel gözetiminde yapılan step, aerobik, jimnastik etkinlikleri, fazla kilo problemi, kemik erimesi, yüksel kolesterol ve şeker, kalça ve bel ağrıları, kireçlenmesi olanlara daha konforlu, aktif ve uzman bir yaşam vaat eder. Aletli kondisyon salonu: Kişiye özel fitness programı dahil olmak üzere tüm kondisyon çalışmalarınızı muhteşem dağ ve havuz manzarasına bakarak yapabilirsiniz. Aquagym & yüzme dersleri ; Havuzlarında uzmanlar tarafından yaptırılan su jimnastiği, kilo problemlerinin yanında eklem ağrıları, kireçlenme gibi hastalıkların tedavisinde de etkili bir yöntemdir.

Spor ve Rekreasyon: İnternet cafe, Langırt, Masa tenisi (tavla, santranç v.b. ) gibi aktivitelerden gün içerisinde yaralanabilirsiniz. Biri açık biri kapalı olmak üzere iki havuz bulunmaktadır. Bu havuzlardan dört mevsim yararlanabilme olanağına sahipsiniz.

Toplantı ve Seminerler: 24 adet açık ve kapalı salonlarında aynı anda 6200 misafire Toplantı ve Ziyafet hizmeti sunabilmektedir.

Ulaşım: İzmir Princess Hotel, İzmir’in büyük alışveriş merkezlerine 1 km, şehir merkezine 8 km, pek çok harika plajı bulunan Çeşme‘ye 80 km, Meryem Ana‘nın evinin de bulunduğu Efes Antik kente 90 km mesafededir.

Yeme ve İçme: Aynı anda yüzlerce misafirin ağırlanabileceği toplam 24 adet açık ve kapalı banket alanlarda, restaurant ve salonlarında, seçkin aşçıların elinden sunulan Türk ve Dünya mutfaklarından örnekler tadabilir, değişik yerleşim düzenleri ile pek çok etkinlik düzenleyebilirsiniz. Doğa manzarası ve beş yıldızlı servis ile yemek yemenin zevkine varabilirsiniz. Smyrna Restaurant, Cafe Corner, Vitamin Bar, Pool Bar’ı bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir