Fimar Life Thermal Resort Hotel

Amasya’nın en güzel yerinde 5 yıldızlı bir spa keyfi sizi ve ailenizi bekliyor. Fimar Life, tertemiz havası ve şifalı suyuyla konuklarına ferah bir spa deneyimi yaşatıyor. 37 °C dir.

FAYDALARI

Kaplıca suyunun en büyük özelliği içilebilir olmasıdır. Termal suyun mide asidini azaltıcı, safra akımını arttırıcı, idrar söktürücü, kolesterol ve yağ asitleri seviyesini düşürücü, romatizmal hastalıklar, felçler, mide, bağırsak, sinir sistemi, safra kesesi, böbrek rahatsızlıklarında ve kadın hastalıklarında iyi yönde etkileri gözlemlenmiştir.

Kadınların ve erkeklerin ayrı ayrı yararlanabilecekleri yüzme havuzları, Fin Saunası ve geleneksel Türk Hamamı, keyfi suyla buluşturuyor. Türk Mutfağı’nın en seçkin lezzetleri sizi otel restoranımızda bekliyor. Fimar Life konuklarına huzurlu, rahat ve keyifli bir tatil vaat ediyor.Yeşil ırmak vadisi Harşena Dağı eteklerine kurulan Amasya, 8 bin yılın üzerindeki eski tarihi boyunca krallık başkentliği yapmış, bilim adamları, sanatkarlar, şairler yetiştirmiş, şehzadelerin eğitim gördüğü bir belde olmuştur.

İletişim
Adresi: Terzıköy Kaplıca Mevki Çiviköy, 05000, Amasya, Türkiye
Telefon numarası: +90(358)225 00 20 | Faks: +90(358)225 00 25

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir