Elaia Thermal Otel

Elaia Thermal Otel

Yerli ve yabancı turistlerin son zamanlarda ilgisini çeken Elaia Thermal Otel, Balıkesir ili Edremit ilçesinde ormanlık yerleşim alanında yapılan turistik oteldir. Hem yemyeşil doğası hem de Thermal ve spa özelliğiyle birçok ziyaretçi ağırlamaktadır. Elaia Thermal Otel güzel doğasıyla sunduğu birçok olanakla keyifli ve sağlıklı bir tatil için siz değerli misafirleri beklemektedir.

Elaia Thermal Otel’in Konumu

Balıkesir ilinin Edremit ilçesinin güre köyü Turhanbey mevkiinde ormanlık yerleşim alanında bulunmaktadır. Elaia Thermal Otel Edremit şehir merkezine uzaklığı 11,6 km ve Balıkesir İl merkezine uzaklığı ise 166,2 km mesafededir. Ormanlık yerleşim bölgesinde yer alan Elaia Thermal Otel,Kazdağı Muzesi’ndeki tarihi sergilere 2 km uzaklıkta bulunmaktadır. Ege denizinde bulunan ünlü Altınkum Plajı’na uzaklığa 8 km uzaklıkta yer almaktadır.

Elaia Thermal Otel’in Ulaşım Olanakları

Balıkesir ilinin Edremit ilçesinde bulunan Elaia Thermal Otel’e hem karayolu ulaşımı hem de havayolu ulaşımı bulunmaktadır. Edremit’te bulunan Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’na 21 km uzaklıktadır. Türkiye’nin her yerinden Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’na gelinerek ticari taksi ve şehir minibüslerle ve yolcu otobüsleriyle Elaia Thermal Otel’e ulaşım sağlanabilmektedir. Elaia Thermal Otel konum olarak Ege Ve Marmara Bölgesi’nin tama ortasında yer almaktadır. Hem yerli hem de yabancı turist çeken Elaia Thermal Otel’e ulaşım kolay olmakla birlikte oldukça sık sağlanmaktadır.

Elaia Thermal Otel’in Sunduğu Ayrıcalıklar

Ormanlık bir yerleşim bölgesinde yer alan Elaia Thermal Otel yemyeşil bir doğada bulunmakla birlikte deniz manzarasına sahip olan bir oteldir. Mütevazi ve tavanları açık kirişli üst sınıf temiz odalara sahiptir. Odalarda LCD TV, mini bar,  Wifi bağlantısı, kişiye özel kasa ve balkon bulunmaktadır. Otelde sabah kahvaltısı tercihleri arasında açık büfe ve serpme kahvaltı seçenekleri vardır.

Otelin rahat ve manzaralı bir restoranı da vardır. Ayrıca otelin lobisinde ağaçlık bir oturma alanı da bulunmaktadır. Otelin bünyesinde thermal hamamı ve biri kapalı olmak üzere biri de çocuklara özel olmak üzere 3 havuzu vardır. Elaia Thermal Otel’de SPA ve masaj hizmeti de verilmektedir. Sağlıklı, temiz ve keyifli bir tatil için Elaia Thermal Otel siz değerli misafirleri beklemektedir.

Adres: Turhanbey Zeus caddesi No:2 Edremit/Balıkesir, Telefon:02663849888

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir