İhlas Kuzuluk Kaplıca Evleri

Kuzuluk pansiyon evleri: Kuzuluk Kaplıca Evleri 200.000 m2′lik alanda 1.kisimda 20 bloktan olusan 1120 daire ve 2.kisimda 7 bloktan olusan 350 daireyle hizmet veren termal tatil sitesi ve Türkiye’nin en büyük devremülk kompleksidir. Dayalı döşeli toplam 1470 dairenin yer aldığı Kuzuluk Kaplica Evleri sınırsız sosyal imkanların sunulduğu doğayla iç içe dev bir tesisdir .

Termal ve sağlık: Kuzuluk Kaplıca Evleri’nde kaplıca sularından dilerseniz evinizde, dilerseniz de konuklarına daha iyi hizmet vermeyi amaçlayan termal havuzlardan yararlanabilirsiniz. Termal havuzlarımız erkek ve bayanlar için özel iki ayri kısımdan oluşmaktadir.Termal havuzlarımızda sauna ve masaj hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
Türk hamamının otantik havasını yansıtan havuzlarımız sağlık ve zindelik kazandırır. Ayrıca modern soyunma kabinlerinin bulunduğu dinlenme salonunda yorgunluğunuzu atarken, meyve suyunuzu ya da çayınizı yudumlayabilirsiniz.

Konaklama: Depreme dayanıklı olarak inşaa edilmiş tesisler estetik olduğu kadar; sağlam, dayanıklı ve kullanışlı oluşu ile sakinlerine güven vermektedir.Toplam 200 dönüm arazi üzerinde 27 blok 3 katlı binalarda toplam 1470 daireden oluşmaktadır.Musluklardan devamlı termal kaplıca suyu akan kaplica evlerinde 115 m2 ‘ye kadar devremülkler mevcuttur.

Kuzuluk Kaplıcaları Faydaları

Ortapedik ameliyal ve kaza sonuçlarinin rehabilitasyonu
Mide, bağırsak, karaciğer ve safra kesesi hastalıkları
Sinir sistemi rahatsızlıkları ve solunum yolu hastalıkları
İdrar yolları ve kadın hastalıkları-Kronİk iltihaplar
Cilt ve deri hastalı klan-Kan dolaşımı
Kireçlenme ve kırık – çıkık sekelleri
Her turlu romatizmal hastalık
Çocuk felci ve bazı çocuk hastalıkları
Aşırı kilolar ve böbrek taşları

Kuzuluk Kaplıca Evleri İletişim Bilgileri:

Adresi: Kuzuluk, Kuzuluk Beldesi, 54400 Akyazı/Sakarya
Çalışma saatleri: 24 saat açık
Telefon: (0264) 421 00 20

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir